www.sudzibas.lv DEPO Absurda pirmrindnieks. Padomju attieksme pret klientu

Depo - Absurda pirmrindnieks. Padomju attieksme pret klientu

Kļūdas pēc iedevu citas iestādes depo karti, bet samaksāju ar firmas karti. Rezultātā čeks, lai gan prasīju pavadzīmi, ir ar nekorektiem rekvizītiem. Kā izrādās, šādas problēmas šis atpalikušais kantoris nav spējīgs atrisināt, jebkuram citam normālam veikalam tas prasītu 1 vai 2. Min. Redziet padomju laika grāmatvede ir aizliegusi to darīt. Nekad vairs šajā bodē neko neporkšu.

27.10.2023

Papildināts Aldis F. 27.10.2023

Nepirkšu

RAMONA👀 27.10.2023

Šeit problēmas cēlonis esat Jūs pats, dodot citu karti. Nevienam nav jārisina Jūsu pašu radītās problēmas.

A Aldis F. 27.10.2023

Tad kad Ramonai būs kaut vismazākās sajēgas par firmas prestižu un klientu uzticības zaudēšanu, tad varētu arī padebatēt, bet kā jau mēs ar Jums pie depo ''servisa'' letes runājām, tad depo un serviss ir divas nesavienojamas lietas! Arī VID un PTAC bija izbrīnīti un nesaprata šādu depo attieksmi. Tā kā jau gatavojiet atbildi uz kādu likumu vai noteikumu pamata netika veiktas elementāras grāmatvediskas darbības. Un novēlu nekad nekļūdīties!

G Grieta23 28.10.2023

Cilvēks it kā atdzina, ka ir kļūdījies, bet Ramona jau dzīvē nekad nav kļūdījusies, pēc teksta spriežot cilvēks ir tēlu no sajēgas par tirdzniecību un vēl tālāk ko klientu apkalpošanas kultūras! Depo nekad nav izcēlies ar rūpēm par klientu - fakts!

G Grieta23 28.10.2023

To Ramonai vajadzētu atcerēties gadījuma, j(a protams nedod Dievs), sanāks aizrīties ar kaut ko... un tālāk pēc šīs kundzes pārliecinošā komentāra!

G Grieta23 28.10.2023

Neba jau pa velti depo uzticības reitings ir 2%, bet sūdzību skaits virs 300 un ja ņem vērā, ka sūdzas tikai 4% no tiem kam būtu jāsūdzas, tad vērtējat paši...

A Aldis F. 28.10.2023

Galvenais uzraugiet, lai viss depo menedžments saliek man mīnusiņus. Klientam vienmēr taisnība, bet kur nu depistiem to saprast!

N nauriuss 29.10.2023

Es pats nestrādāju Depo, bet pēc šī komentāra saprotu darbiniekus.

E E.Gfrīda 29.10.2023

Katrs var kļūdīties. Uz Depo kartēm nav iestrādāti uzņēmuma nosaukumi., kā citām firmām. Bet šeit piekrītu pircējam. Pārzinu grāmatvedības programmu ar ko strādā Depo. Ar mīnus zīmi var anulēt pavadzīmi un izrakstīt jaunu esošam klientam. Tikai šeit ir jautājums cik tiesības ir dotas operatoram un vai ir vēlme to veikt uzņēmumam vadoties pēc iekšējās politikas.

A Aldis F. 29.10.2023

Vēlmes nekādas, redziet grāmatvede esot to aizliegusi darīt ;)), tāpēc arī ož pēc padomju laika domāšanas un attieksmes pret pircējiem!