www.sudzibas.lv Depend Bīstams veselībai

Depend - Bīstams veselībai

Lieta ir tāda ka no depend ražotājām gellakām parādās alerģija. Un alerģija parādās pēc otrās vai trešās lietošanas. Nopirku kompeltu depend un sāku lietot, parādījās šausmīgās pumpas uz visiem pirkstiem, pārtraucu lietošanu un ilgu laiku ārstēju pirkstus. Domāju ka es esmu alerģiska un ka tā ir tikai man. Bet nesen arī mana draudzene iegādājas tos pašus produktus un viņai tas pats, viss pilnīgi identiski. Jā uz bukleta kas ir pievienot iekšā kastītē pie komplekta ir rakstīt ka var izraisīt alerģisku reakciju, un tas ir viss. Bet to tik var uzzināt kad tu esi jau nopircis to komplektu. Palasīju internetā atsauksmes, uzradās dēļ tā, ka šis produkts izraisa tādu alerģiju un ir bijušas daudz sūdzības Zviedrijā aizliedz pārdod depend produktus. Bet pie mums neviens neliekas ne ziņas. Vēlētos zināt vai ri vel kāda meitene kurai arī no šiem produktiem ir bijusi alerģija?

R RXX 06.08.2019

Esmu lietojusi, pēdējo reizi pirku pirms kāda gada varbūt, man viss bija kārtībā. Vai uzlikāt arī caurspīdīgo pamatkārtu? Gellaka ir toksiska un to nedrīkst likt uz “plika” naga...

S Sieviete1111 06.08.2019

Jā likām arī cairspīdīgo pamatkārtu kas nāca komplektā

K K.K. 14.04.2020

Lietotāja ar niku RXX ir infantīla vistiņa, kurai, diemžēl ir arī dauna sindroms, vienkārši ignorējiet viņu

K keshalalala1 07.08.2019

Sievai ari bija alergija. Un pec tam sakas tada liela alergija ka vinja vispar vairak nevar taisit manikirus.

S Sieviete1111 07.08.2019

Jā, tagad vairs nav iespējams taisīt manikīru, nagi sabojāti laikam uz visu mūžu. Un agrāk pirms nesākām lietot depemd produktus, nekas tāds nebija