www.sudzibas.lv Datoru Ātrā Palīdzība Servisa dēļ laptops ir metams ārā

Datoru Ātrā Palīdzība - Servisa dēļ laptops ir metams ārā

Laptops tika nedaudz apliets, tāpēc aizvedu to uz dap.lv servisu t/c damme, lai iztīrītu. Dators bija izslēgts, kad tas tika apliets un lai nenodarītu lielāku skādi es to nemaz neslēdzu iekšā.
Servisā tika ziņots ka laptops ir iztīrīts un tam nav nodarīta nekāda skāde, par to visu paprasīja 80 eur. Atvedot laptopu mājās tas ieslēdzās un strādāja, bet pēc mirkļa jau izslēdzās bez dzīvības pazīmēm.
Aizvedu datoru atkārtoti uz to pašu servisu, kur pēc diagnostikas man tika pateikts ka pie procesora bija šķidrums un tas tagad ir beigts. Diemžēl procesoru nevar nomainīt, jo tas ir integrēts kopā ar mātes plati. Respektīvi dators ir metams ārā un zaudējumu ir daudz lielāki kā tikai 80 eur.

Sanāk ka serviss nekvalitatīvi izdarīja darbu, un par to vēl paņēma 80 eur. Un papildus tam man ir beigts dators, kurš pēc apliešanas vēl strādāja, bet dēļ servisa neizdarības tas tagad ir beigts.

26.03.2024