www.sudzibas.lv Datoru Ātrā Palīdzība Krāpšana, slikts serviss

Datoru Ātrā Palīdzība - Krāpšana, slikts serviss

Šī gada 13. janvārī nodevu savu Asus telefonu (ar saplēstu ekrānu) remontā Dap servisā, Vaidavas ielā 12.
Man solīja, ka telefons tiks salabots 10 darba dienu laikā. Pagāja šīs 10 dienas un es nesaņēmu nevienu zvanu. Zvanīju es lai uzzinātu cik ilgi vēl man būs jāgaida savu telefonu. Teica, ka neesot saņēmuši detaļu un jāgaida vēl 2 nedēļas. Gaidīju. 17.02.24 aizbraucu uz Purvciemu, Vaidavas ielu 12 un tur strādājošajam vīrietim prasīju atpakaļ savu telefonu, kuru man neatdeva, solot, ka 19.02.24 man piezvanīs un pateiks cik tālu ir mans telefona ekrāns, kura piegāde esot aizkavējusies dēļ Ķīniešu jaunā gada svinībām (smieklīgas atrunas). Protams, ka 19.februārī neviens man nezvanīja. Šī mēneša laikā, kamēr mans telefons ir svešās rokās, man 2x ir ielauzušies facebook profilā no Rīgas, Latvijas. Savu telefonu joprojām neesmu dabūjusi atpakaļ, jūtos konstanti apmelota un šis darbinieks tikai ieņirdz sejā. Nevienam neiesaku šo vietu. Vērsīšos policijā ar iesniegumu, jo man ir līgums, kurš apliecina, ka nodevu viņu rokās savu Asus telefonu, kuru jau vairāk kā mēnesi neesmu redzējusi.

20.02.2024