www.sudzibas.lv Dana Vorona Nekustamais īpašums

Dana Vorona - Nekustamais īpašums

Vēlos brīdināt par namsamnieci Danu Voronu (uzvārds Varona piestāvētu viņai labāk, jo līdzko ar ko neapmierināta, kērc nepajokam), kura ļoti labprāt ņem par īri naudu uz rokas, nedodot nekādas kvītis pretim. Ja noslēdzat ar viņu īres līgumu, tad maksājat tikai ar pārskaitījumu, jo pretējā gadījumā samaksāto uz rokas, viņa maksājumu neatzīs un izvalbītām acīm ķērks, ka neesat maksājis.

D DANAv 09.11.2015

Vai tikai šo atsauksmi nav ierakstījusi slavenā mele un krāpniece Laila Ezerniece, kura nemaksāja īri, piestādīja viltotus bankas maksājumus un cerēja, ka varēs uz cita rēķina dzīvot mūžīgi. Šī sieviete plānoja uzrakstīt grāmatu, jo pati uzskatīja, ka viņai piemīt ārkārtīgi liels talants uz fantazēšanu. Nemaksāšanas attaisnojumi bija tiešām ticami...sākumā:)))

L liga.caune 13.07.2016

Dana, kādas ir Jūsu koordinātes? Arī mani kāda Laila Ezerniece ir apkrāpusi. Precīzāk - aiznēmusies no manis naudu un vairs nereaģē. Man ir pat viņas pases kopija un pašas parakstīts līgums. Varbūt šī ir viena un tā pati persona? Varētu iet uz tiesu, bet slinkums. Varbūt tomēr jāsaņemas. Ne tik daudz naudas summas dēļ (kaut arī tā nebija gluži maza - ap 600 euro), bet tādēļ, lai šādiem krāpniekiem būtu vienreiz mācība! Savādāk vienmēr domā, ka izspruks sveikā.

D DANAv 08.03.2018

Labdien, Līga! Tā noteikti ir tā pati krāpniece Laila Ezerniece. Ir jau pagājis kāds laiciņš kopš šī persona mani terorizēja un esmu to murgaino periodu veiksmīgi aizmirsusi. Jūs droši variet mēģināt vērsties tiesā, bet ziniet, ka apkrāptie stāv rindā, iesniegumu par viņu ir daudz. Vēlu veiksmi!