Dace Bedikere - Ogres 1. vidusskola - Nepiedienīga uzvedība

Šī skolotāja ir neadekvāta, katru stundu kliedz un katru vārdu skaļi sauc zilbēs. Viņa rauj manu klasesbiedru aiz auss un dusmīgi kliedz raksti, ja novērs uzmanību pat uz 1 sekundi. Viņa bez sirdsapziņas pārmetumiem Saka aizveries un liek piezīmes vecākiem. Es nezinu vai vispār ir legāli fiziski aizskart skolēnu un emocionāli pazemot katru mācības stundu. Manuprāt, jāiesaistās tiesai.

Ja būtu iespējams, mana klase apmētātu viņu ar tomātiem. Tiešām zemas kvalitātes stundas, esam neapmierināti.

Ar cieņu,
pamatskolnieks Andris bumbieris

T tainsīgatiesa 26.01.2024

tulīt pieskries kastrēts-impotents, lūzer-apkopējs, bez_vārds, ar slimo naidu pret bērniem un invalīdiem :D

K Krustineberzina 26.01.2024

Piekrītu. Šī tante ir neadekvāta skolotāja. Tad kā jauna meita sēžas puišu klēpī. Tad kliedz un bļauj, un rauj aiz ausīm

E elektronika 17.04.2024

BEDIKERE CRAZY GIRL