www.sudzibas.lv CSDD Slikts nekvalitatīvs serviss plus krāpšana

Valmieras Csdd - Slikts nekvalitatīvs serviss plus krāpšana

Kārtoju tiesības b kategorijas. Viss ar auto skolu labi veicās. Kā sākās ar csdd. Sākās murgs. E csdd mājas lapā nevar pieteikt braukšanas eksāmenu, sazvanīt ar navar, vai nu telefons aizņemts, vai neceļ klausuli. Kad aizbraucu uz Valmieras csdd klientu apkalpošanas centru uz reiz jau nākamā dienā pieteicu braukšanas eksāmenu. Braukšanas eksāmenu Valmierā mani iegāza inspektors, inspektoram nepatika ka nenotriecu mazu bērnu kas no sniega kupenām bija man izskritis uz ceļa. Pieņēmu lēmumu bremzēt, tas uzkatīja ka vajadzēja braukt. Skolas eksāmenu nokārtoju ar pirmo. Man pietika ar 10 obligātām braukšanām esmu pieredzējis šoferis. Jo jau labu laiku braucu visu laiku ar induvidālo instruktoru. Valmieras csdd krāpnieki zemiski cilvēki.

D

A Artūrs Vītoliņš 06.12.2023

Valmiera pats noliku ar ceturto reizi. Inspektors gaza ieksa. Nebija vecs vecis ar sirmam usam? Tas baigi piesienas.

D Didzis.a 06.12.2023

Bija tāds kalsns. Priekšā ar nestādijās. Augums apm. Ap metru astoņdesmit. Laikam bija ūsains.

S Sendija_ 08.12.2023

Arī man nestādījās priekšā, ganjau šis pats instruktors, arī mani iegāza ar ļoti apsurdiem pamatojumiem

D Didzis.a 08.12.2023

Sveiki Sendija. Tieši man tas pats tur sekundi par ātru tur sekundi par vēlu izbraucu no apļveida krustojuma. Avārijas bremzēšanā ar pa vēlu noreāģēju, reakcija ir no 1 līdz 3 sekundēm viņš man teica, ka vajag atrāk par sekundi veikt avārijas bremzēšanu. Kaut vai ir janoreāģē līdz trim sekundēm. Utt. Varu rakstīt un rakstīt kas viņam nepatika. Ļoti labi pārzinu ceļu setiksmes noteikumus un likumus. Ps. Eij apsūdzi savu braukšanas eksāmenu csdd. Rakstiski iesniegt pretenziju par braukšanas eksāmenu apstrīdēšanu. Es jau to izdarīju, jo mēs būsim vairāki kas sūdzās par to gāzēju, inspektoru, jo lielāka iespēja ka viņš tur vairs nestrādās!

E Eddy1503 11.12.2023

Oj Jelgavā arī tas pats, es personīgi uzskatu kad viņi pieņem eksāmenu ,pēc sava garīga vai sava laika..