www.sudzibas.lv CSDD Slikts serviss

CSDD - Slikts serviss

Tehniskās apskates laikā, lai pārbaudītu vai darbojas vieglā auto stikla tīrītāju slotiņas, kas ir saprotams pēc būtības, ja tās nedarbojas, lietus laikā nav iespējams braukt vispār. Ja strādā csdd profesionāli darbinieki, vai grūti saprast, ka tās ieslēdzot un pārbaudot uz sausas apputējušas logu virsmas, tiek skrāpēts stikls, vai nevar ieviest standartu, tās ieslēdzot, bet vispirms tiek lietots logu šķidrums! Laikam jau vienalga pildot savu tehnisko darbu tas jau nav darbinieka auto un drošība ne tik. Tāpat cik esmu bijis auto servisos, riepu diskus nekad neviens pārbaudē ar metāla stieni man nav bakstījis, tā pilnīgi neizskatās pēc profesionālas tehniskās apskates, tā brutāla apiešanās pret klienta auto.

18.04.2024