www.sudzibas.lv Crystal Club Персонал - говно

Crystal club - Персонал - говно

По-дурости решили отгулять там девишник, о чём потом очень пожалели! Невеста начала продавать шоколадные медальки (по традиции в общем). Буквально обошла три стола, на что охрана отреагировала не по-мужски. Несмотря на то, что у нас был снят столик и заказаны напитки (а всё это там очень недешёвое), охрана без предупреждения и по-хамски выставила нас на улицу + отняли шапку с деньгами, точнее копейками от продажи медалек. А официантки страдают склерозом последней стадии! В общем АХТУНГ, товарищи!!!

E erika 29.06.2009

Читаю и поражаюсь людям, такое чувство, будто к отдыхающим подходили бродяги стрельнуть сигарету или ещё что-нибудь. Ну получилось у них так, что зашли в этот клуб. А все товарищи, кто написал, что унизительно продавать что-либо в общественных местах, да ещё, когда у девушки девишник был, то пардон, вам аристократам этого не понять. Простые люди, отдыхают по-простому. Была на днях в клубе... ну что я могу сказать, уровень далеко невысокий, забегают все, кому не лень, вход же бесплатный :)))

х хех 30.06.2009

Всегда легко рассуждать, когда видешь ситуацию со стороны, а не присутствуешь в ней...
Если девушки так отреагировали, значит это явно было незаслуженно. И всё-таки мы все люди, и в каких-то ситуациях можно быть мягче и уступчевее, это я про охрану...

I Imants 30.06.2009

Cienījamie latvieši!!!
Saņemamies un cīnīsimies ar kopīgiem spēkiem pret šiem krieviem!!!
Es ciest nevaru viņus jau no dzimšanas, man nepatītk kad viņi sāk stādīt savus noteikumus, viņi neprot jau kopš dzimšanas latviešu valodu {pat negrib mācīties to}
Krievu pensionāri, kauns par viņiem tik ilgus gadus neprot pat sveiki, labdien, uzredzēšanos pateikt!!!
Kāpēc???
Jo esam paši vainīgi kad beidamies no viņiem, kad ļāvām viņiem runāt savā valodā!!!
Mēs esam spēks kad esam vienoti!
Bet viņiem ir spēks kad viņi ir barā, bet kad ir vieni tad vienmēr muks prom vai klusēs stūrī!!!

Saņemamies un cīnīsimies pret viņiem, jo jau tā ir tālu jau aizgājuši viņi!

A ale 30.06.2009

IMANTAM!
ļoti cieniijamais latvieti! Pirmkārt šeit runa ir par ko citu...Taču es kā krieviete!!! gribu teikt ka riebjas lasīt šitos pretīgos nacionālistu tekstus...liela latviešu daļa skandina ka riebjas krievi...nu un kur tad ir tas īstais iemesls? tas ka nezin valodu...? tas ka pensionāri tev čau nevar pateikt? protams es ari uzskatu ka ir jazin valsts valoda, taču
ja cilvēks to nezin, tad tas nedot nekādu iemeslu tev viņu pazemot un likt citiem latviešiem cīnīties pret krieviem kā pret sērgu. Krievi te ir tikai tāpēc, ka tā viss iekārtojās vēsturiski un neviens tev tavu Latviju atņemt netaisās un noteikumus nestāda.tev ar pensionāriem nav jātusējās, bet jaunieši ir pietiekoši saprātīgi un latviešu valodu mācās!!! es esmu krieviete un par to nekaunos! man draugi lielākā daļa ir latvieši un tas ir tikai normāli.

N nacik 30.06.2009

Имантс, мне тебя жаль, но насмешил не на шутку :)))
Прежде чем писать что-либо, подумай куда пишешь...
а самое интересное, что в и-нете все смелые. Хочу посмотреть как ты с русскими будешь бороться воочию :))

L Laila 12.07.2009

В клубе были... пропустили без проблем. Обстановочка, интерьерчик, бар замечательны. Да, девушки, что там были замечены, и правда несколько по-кукольному странно выглядят, - одинаково маленького роста, в платьицах и не танцуют... Но это не повод поносить клуб и их персонал, который был весьма на высоте, - все аккуратненькие, сдержанные, вежливые. Да, мы вряд ли будем частыми гостями там, - несколько не тот "формат" музыки, но это уже наши личные пристрастия, что не должны быть навязаны всем и вся, как, например, девиШники, по мнению посетительницы.

и Илона 25.08.2009

Полностью согласна с администрацией заведения!Как достаёт отдыхать в обществе с навязчивыми девичниками.У нас тоже бывают свои праздники-например дни рождения, но почему-то у нас всё вытесняет праздник, который вообще-не праздник.Девушки, выряженные в стриптизные наряды ползают между чужих столов под любыми предлогами пристают к отдыхающим, а уж "танцбол" вообще их частная собственность.Если у вас в клубе ставят на место подобные компании-будем ходить к вам!!!

A Anton 14.09.2009

был там на днях - по моему клуб полное гавно

F freeman 17.09.2009

Sudja po komentam iz za sokoladnih medalek razvili nerealjnij balagan. :-) A klub tocno gavno, boljse tuda nepojdu.

т Тот,который 17.09.2009

Если я иду в клуб, значит я иду отдыхать в абсолютно автономной атмосфере. И поползновения дурынд ( в данном случае девишниц) ну мне никак не интересны. Какие-то тупые конкурсы, розыгрыши на уровне "паноптикум дурдома на прогулке" мне не нужны. Охрана поступила правильно

A Andris 20.09.2009

Es ar vairs tur neieshu pie bāra ielēja 40gramus - bārmenis paņēma ieejas karti vertiibaa (5ls ) neko nepaskaidrojot ...
Vakar sargs shodien bārmenis ritā ...
Rīgā nav tādu cenu !!!

P.S. Kas karājas tam janokrīt... V.Kargins

K Kristine 21.10.2009

Imants !!!
tu ko?latvija ka valsts pastav tikai 20 gadus!!!
Un sākot par krieviem...paskaties apkārt...cik daudz viņi atstāja visiem (vesalas pilsētas ar labu infrastrukturu)

un pirms atvērt savu muti, lābak izlasi vesturi!!!

O ojāā 04.11.2009

Da da da nu vot nakonecto i vizu sudzības naw4ot administraciji, davno pora uze bilo, u nas toze bila smewnaja situacija, nu eto uz ladno, a naw4ot tex dzev4onak katorije tam rabotajut:))) vopros - OT KUDA VI TAKIX VIBRALI S NEBLOGOPRIJATNIX SEMEJ, S ULICE, NEZNAJU UZAS!!!??? Naskolka tam rabotajut neprijatnije, naglije, PROSTA Glupije, DZEWOVIJE PO MANERAM, RAZGOVORU dzevuwki, osobena odna " krasavica" :))) Boze boze, jesle tam nepomenajut personal, togda kaput klubu, a tak klub okey, Spobo Juriku, no pomenaj kolekciv!!!

S stār 05.11.2009

njā, nu šii situaacija taada nelāga, bet domāju ka meitenes pashas vainīgas!

Vasarā mēs arī riikojām vecmeitu balliiti, un lai to nosvinētu beigas pavadījām šinī klubā, un viss bija LIELISKI!
atmosfēra super, bublika lieliska un arī darbinieki atsaucīgi!
jā, apsargi mēdz būt stingri, aatri reagjee...bet tas ir labi...taa neljaujot visaadiem muljkjiem un uzbaaziigaam vecmeitu party daliibniecēm bojāt atpuutu!:)

un paareejiem veeleejos pateikt, nespriediet par sho klubu no komentaariem...aizejiet pashi un paarliecinaties ka shis IR viens LIELISKS klubs, kur pavadiit vakaru draugu lokaa labaa atmosfeeraa;)

S sarmite 08.11.2009

Vakar es kopā ar draudzenēm biju klubā Crystal pirmo un vienīgo reizi. Klubs ir gaumīgi iekārtots, superīgi bārmeņi un jaunākā mūzika ar klipu videoattēliem!!Klubs atrodas divos stāvos, otrajā stāvā ieeja ir atkal jāpērk(ieeja klubā ir pieci lati), tā ka palikām pirmā stāva telpās. Par sēdēšanu pie galdiņa jāmaksā, mazais-50LVL, lielais -100LVL, tad dzērieni esot par velti. Mēs palikām "stāvus". Aiz bāra sākas deju placis, riktīgs "gaļas tirgus", dejo galvenokart meitenes pēc iespējas trūcīgāk (kailāk)ģērbtas, puiši stāv ap skatuvi un vēro.. Visur jūtama apsardzes klātbūtne. Ar glāzi dejot nedrīkst, tā jānoliek uz letes. Kāds kluba darbinieks neuzkrītoši visu filmē ar kameru?!Viņš īpašu uzmanību pievērš meitenēm un filmē tās, kuras dejo bez jebkādas saskaņošanas. Īsākot sakot, mēs bijām laimīgas, kad no turienes devāmies prom...Tā arī nesaņēmāmies un neaizgājam uz skatuves.

Z za 10.11.2009

Interestnenjko polucaetsa, devocek nescastnenjkix vikinuli s diskoteki, a tovariw advokat na club v sud predlogajet podatj, a kogda izbivajut v podvale 69 ljudej ni v cem ne vinovatix i gopajut na denjgi -eto znacit u nas normaljno??i na 69 podavatj v sud ne nado?
sama tam vsju molodostj ottusovalas i znaju, kak vse tam rabotaet!
Da i voobwe, u kazdogo kluba svoi pravila!
Malo li cto, ja scitaju, cto razumnij cwelovek vsegda mozet dogovoritsa!

S sasha 22.11.2009

Menjwe pejte, i ne budet takih situacij!!! Klub otli4nij, barmeni i oficiantki super..nikogda nikakih problem ne bilo... Obsluzivanie zame4ateljnoe..devo4ki vse vezlivie, vsjo bistro... bez povoda Vam nikto hamitj ne budet nikogda!!! Vedite sebja podobajuwe, sami ne hamite personalu, i k Vam budut otnositsja tak ze!!!

Ja bi posmotrel kak bi vi v 69 otmetili bi svoj deviwnik...

K kot 22.11.2009

OJAAA!!!
eto zavistj

K kristina 22.11.2009

uhhh kak Oja obosrala..da... i 4to ze tebe takogo oficiantka sdelala rasskazi, prosveti nas??? 4to to kriminaljnoe naverno...

A Andrey 07.01.2010

А я в данном случае согласен с действиями охраны ( если конечно до этого действительно были предупреждения). Продажа медалек традиция весьма спорная и по моему мнению дурацкая. Мне бы как клиенту не понравилось что ко мне пристают с подобными "продажами". Делать это на улице вполне хорошо, а в клубе я считаю не бопустимо. Это та же ситуайия как и с продавцами "цветов для вашей девушки" в кафе. Из приличных мест такиз вышвыривают и по морде дают. И по делом.