www.sudzibas.lv Credit.lv nestrada ka sola

Credit.lv - nestrada ka sola

Lai pieteiktos aizdevumam jaanosuuta 0.10 Ls no sava konta un 3 dienu laika (it kaa) viniem ir jaasniedz atbilde pa telefonu. Diemzeel vini nekad nezvana.

I Ivars 17.07.2008

Lielisks uzņēmums - man par 5-7 dienu nokāvēšanos nelūdza neko maksāt! Jau kādas 6 reizes ņemu, visas reizes aizkāvējos, pēdējo pat uz 41 dienu, taču procenti ir reāli un pēc atmaksas vari aizņēmties atkārtoti!

E elza 16.09.2008

ja pareizi atceros, tad pārskaitīt varēja arī 1 santīmu. priekš kam jāzvana, ja atnāk bankas īsziņa, ka nauda ir ieskaitīta? e-pastā vari izlasīt pārējo. kopumā pieredze laba.

E elza 16.09.2008

vēl piemirsu pateikt, ka tas aizņem, augstākais stundu.

I Ilze 01.10.2008

Es nepiekrītu, man arī ir tikai pozitīva pieredze :)

K Kaspars 01.10.2008

Nu man gan nebija problēmas! 2x aiznemos un abas reizes tas neaiznema vairak par 15. min! Ja cilvēkam nav saprasanas nevajag nolikt kompāniju!

I ir labs 01.10.2008

Esmu izmantojis, viss ir korekti!

E Edgars 01.10.2008

a kas tur ir ar to kantori, tas jau labu laiku kaa uzkaaries??tur tas uzraksts maajas lapaa, ka krediitu izsniegšana uz iisu briidi paartraukta jau kaadu meenesi:((

L Lily 14.11.2008

Man arī ir laba attiecības. Ne vienu reizi esmu kliente.

а Александр 19.02.2009

ни в коем случае не связывайтесь с этой конторой! её хозяин - Дмитрий Фёдоров профессиональный мошенник. я только сейчас узнал, что он ещё и кредиты раздаёт. поле его деятельности очень широкое, интернет, туризм, теперь ещё и кредиты.
http://www.sudzibas.lv/complaints/palm-travel-c6833.html и вот ещё http://antireklama.lv/ru/eureg.lv/
это то немногое, что можно найти за минуту про Фёдорова и его банду.
вот его сайты www.eureg.lv, www.artstyle.lv, www.palmtravel.lv, www.firma.lv и конечно www.credit.lv
держитесь от него подальше!