www.sudzibas.lv Čili Pizza Ļoti slikta ēdienu kvalitāte

Čili Pica - Ļoti slikta ēdienu kvalitāte

Biju aizgājis uz Čili Picu kas atrodas Olimpia t/c. Gaidīju pasūtījumu apmēram 50 minūtes kad man atnesa šo „priekšmetu” uz šķīvja. Esmu lasījis atskaites datorā un uzreiz nepamanīju ko man atstāja oficiants, tad būtu uzreiz atteicies.

Pateikt ka viņš slikti izskatās tikai no ārpuses nevaru, jo no iekšpuses tur bija tikai kāposti un mērce, lai gan jābūt kebabam ar vistas gaļu.

Beigās, kad palūdzu rēķinu oficiantam viņš vaicāja vai esmu apmierināts ar atnestam man „oglēm” un piedāvāja pagatavot vēlreiz. Bet, diemžēl, gaidīt vēl 50 minūtes un cerēt ka man atnesīs kaut ko ēdamo jau nebija ne laika ne gribas.

Sen neesmu bijis Olimpia, nezinu, varbūt tas ir jauns Čili Pica, jo agrāk viņu te neredzēju. Varbūt tādēļ pavari neprot gatavot, bet oficianti nekā nekontrolē ēdienu kvalitāti un var atnest klientam jebko ko viņiem uzliks uz šķīvja.

Lūdzu, esiet uzmanīgi šinī kafetērijā.

R

: :)) 20.03.2012

Tas radījums uz pirmās bildes izskatās pēc sabraukta oposuma.

Ausainītis 20.03.2012

Танюшка, привет! Ты ещё живая?

L Ljusishka 27.07.2012

Da, dejstviteljno, Can Can picerija davno uze ne bleshit kachestvom svoih bljud! Nedavno toze zahodili, to chto mi zakazali daleko otlichalosj ot predstavljaemogo i obeshennogo v menju :-(

L lilly 27.07.2012

Tut 4erj idjot o Cili Pica a ne o CanCan ;)))