www.sudzibas.lv Čili Pizza Slikts serviss

Čili Pizza - Slikts serviss

Drausmīga apkalpošana un ļoti uzskatāma vienaldzība no viesmīļu puses. Šoreiz runāju tieši par Akropoles Alfas “Čili Pizzu”. Ne pirmo reizi vien sēžot ir sajūta, ka esi izdarījis kaut ko nepareizu šeit atnākot, labi redzams, ka viesmīļi nevēlas atrasties tur, tāpat, kā viņi nevēlas, lai tu esi tur. Protams, saprotu, ka šajā nozarē ir arī smagas un nogurdinošas dienas, kad nespēj radīt jauku apkalpošanu, bet atvainojiet, bet tā vairs nav viena reize un viens cilvēks. Godīgi varu teikt, ka pēdējā laikā neesmu no NE VIENA viesmīļa jutusi kaut vai jauku “sveiki”. Pasaka, ka galdiņi aizņemti un liek saprast, ka jāiet prom, kamēr tie vienkārši ir nenovākti, kamēr paši stāv un runā. Nav vēlmes atgriezties šajā uzņēmumā un atstāt savu naudu par tādu apkalpošanu. Lūdzu, skatāties, ko pieņemat darbā.

04.11.2023

K

R Rufaro 01.09.2023
Slikts serviss

Apkalpojošais personāls sniedz nepatiesu informāciju par laiku ko paredzēts gaidīt.
Sākotnēji tiek sniegts viens laiks pēc, kura būs ēdiens. Kad jau laiks ir krietni pāri, laiks atkal tiek sniegts nepatiess.

S Sudzibas.lv Admin 05.11.2023