www.sudzibas.lv Čili Pizza Blēdīšanās

Čili Pica - Blēdīšanās

Ar šādu blēdīšanās veidu vēl nebiju saskāries. Blēdīšanās diezgan prasta, pieļauju, ka daudzi tā dara.Sestdien nolēmām aiziet uz Čili picu t.c. Damme. Kā nekā pa teļuku viņi bija izreklamējuši atlaides līdz 70% (ja čili picā nav atlaides, tur nav ko darīt, jo līmenis ir zems), arī pie kafejnīcas plakāts vēstīja par atlaidēm, ēst arī gribējās :)Pasūtījām katrs pa vienai picai, abas ar atlaidi (Gaļas asorti un Debešķīgā pica)+ bērnam frī un protams kaut ko padzerties. Atnesa rēķinu, bet tur parādās viena pica bez atlaides- Gardā pica. Protams bija bezjēdzīgi stāstīt, ka abas picas pasūtījām ar atlaidi, mēģinājumi pierādīt, ka šādu picu nepasūtījām arī bija nesekmīgi. Darbiniece spītīgi palika pie sava! Mums pat gadījās tas "gods", ka mūs apkalpoja pati zāles pārzine- tāda "augsti stāvoša" amatpersona taču nekad nekļūdās!! Viņai gan nekādu argumentu nebija, tikai "es jau nu gan nekļūdījos" "es atceros, ko jūs pasūtījāt" un tamlīdzīgi. Mums jau arī nebija, jo pica bija apēsta :)Sanāk, ka picērijai nav izdevīgi, ja pie galdiņa visas picas tiek pasūtītas ar atlaidi. Ir jāmēģina kaut kā blēdīties, lai izpildītu dienas ienākumu plānu. Sanāk, ka Čili picērijā ir jārīkojas šādi- pēc tam, kad atnes pasūtījumu, jāpalūdz, lai vēlreiz atnes ēdienkarti, lai pēc fotogrāfijas varētu salīdzināt, vai ir atnesta īstā pica, un neliels gabaliņš jāatstāj, ja nu gadījumā vajadzēs pierādīt, ko esi ēdis :) Tā kā bijām ar 2 maziem bērniem, nebija laika strīdēties- samaksāju un aizgāju.

O Ojārs 11.01.2016

Apēdāt picu un pēc tam sūdzējāties? Pašiem galvā pa skrūvītei netrūkst?

reikinu atnesa PEC pisas apesanas. tu esi ?