Čili Pica - piegāde

Čilli pica mums ir ļoti iecienīta, tāpēc bieži izmantojam iespēju pasūtīt picu uz mājām.
Tad nu lūk, pēc šīs reizes to noteikti vairs nedarīsim! Pirmkārt, kad pica bija atvesta, radās nepatīkams moments, ka tai bija jāiet pakaļ pašiem uz mašīnu, jo redz taksistam ar karti var norēķināties tikai automašīnā, lai gan darbinieki vienmēr nāca uz dzīvokli, un nebija nekādu problēmu ( tad kāda velna pēc, viņi jautā dzīvokļa numuru un vēl durvju kodu??). Otrkārt, pati pica jau nu noteikti nebija pirmā svaiguma un papildus tam mums pašiem nācās to arī sagriezt. Radās tāda sajūta, ka cepējs picērījā strādā pirmo dienu! Esam tiešām vīlušies.

A Anita Pokle 22.10.2016

Tur strada cilveki kuri nevar atrast darbu laak apmaksatos piedavajumos. un tapec maksa 2.70 stunda un pa to naudu cilveks atnak uz savu darba vietu un strada ka nu mak vai grib. luk ari rezultats picas austas utt

K Kristiāna 10.11.2016

K Kristiāna 10.11.2016

Smejies vai raudi, arī es strādāju picērijā, tik pa 2,30 stundā. Un ne jau tāpēc man ir tiesības sliktāk pildīt darbu, kā tiem, kas sanem vairāk :)
Bet tas jau laikam atkarīgs no paša cilvēka. Nevajag visus vienā maisā likt.