www.sudzibas.lv CHIP nemaina brāķētu preci

CHIP - nemaina brāķētu preci

Salaspils datorpiederumu veikalā Skolas ielā 9 nopirku USB kabeli (neorģinālo). atnākot mājās un pirmo reizi to iespraužot planšetā, tas vienkārši izjuka (konkrēti - izjuka gals un noplīsa iekšējie vadiņi). Nākamā dienā devos uz veikalu, taču tur man atteica atgriezt naudu vai samainīt pret citu preci. Teica, ka uz šo preci neesot nekādas garantijas, lai gan preci nopērkot veikalā tā netika pārbaudīta. Silti iesaku šajā veikalā neiepirkties.

K kreditorsPG 30.03.2015

Ja ir tā, kā raksta autors, tad nu veikals rīkojas nekorekti. Bet vispār ir jāsaprot, ka arī tas nieka kabelis ir jo lētāks jo sliktākas kvalitātes. Pērkot lētu mantu, pieņemu ka šis ir tas gadījums, sanāk šādas problēmas, kā aprakstīts.
Nezinu šo veikalu, bet iespējams, ka viņu bizness fokusējas uz "lēto galu", tāpēc, labāk aizstaigā līdz kādam citam veikalam un nopērc ne to pašu lētāko mantu un viss būs labi.