Reitings Sabiedriskais transports

Auto apdrošināšana Auto dīleri Auto līzings Auto noma Autoservisi Autoskolas Degvielas uzpildes stacijas Kravu pārvadājumi Kuģi Sabiedriskais transports Taksometru pakalpojumi
Sūdzību skaits uzņēmumā
Daugavpils autobusu parks
Kuldīgas autoosta
Rēzeknes autobusu parks

Strādāt par autobusa vadītāju - Slikti darba apstakļi

Nenāciet strādāt par autobusa vadītāju. Jūs strādāsiet aptuveni no 4,30 līdz 21, 20 dienas mēnesī un vēl zvanīs vai negribat pastrādāt brīvdienas, bet pa dienu jums var būt 5 pārtraukumi pa 40 min kurus neapmaksā. Saņemsiet par to 800-850 euro uz rokas jūs drāzis par biļētēm. Jūs drāzīs par kustības grafikiem jūs maksāsiet par jebkuru skrāpējumu. Gulēsiet 3-4 stundas starp maiņām tahografi? Neuztraucēties, neviens viņus neievēro izņemot dažus parkus. Sliktākas kantores, kurus zinu: Liepājas autobusu parks, bbus vai nu Latvijas sabiedriskais, norma-a.

Autobusa vadītais/maršruts Jēkabpils-Nereta - Slikts serviss

Autobūsa vadītais 30.05.2023 maršruts Jēkabpils-Nereta 12.05. Pacēla bālsi uz pensionārēs, bļaustījās sievietei vīrsū. Sieviete nekā nebija izdarījusi, vienkārši uzlika uz sēdekļa somiņu, tīru. Viņš sāka bļaustīties ka viņa esot netīra. Tas tak nav normāli. Nav tiesības vismaz piepacelt balsi, nerunājot vispār par bļaušanu. Žēl palika tas sievietes, jo tomēr gados. Un šoferim ir jāizraksta sods.

Rīgas Satiksme - Nedraudzējos ar 53. autobusu

Nedraudzējos ar 53. autobusu Negribu kādu vainot un meklēt vainīgos, bet gribētu pastāstīt jums par savām attiecībām ar 53. Autobusu. Par to, ka katru 5 braucienu viņš vai nu kavē 20 min, vai atbrauc ātrāk pa divām, es jau klusēju. Es gribu izstāstīt 3 situācijas, kuras ar mani ir notikušas pēdējo 2 nedēļu laikā: 1) parasti palaidu visus pasažierus pa priekšu un iekāpu pēdējais, jo visi baigi laužas pa priekšu un grūstīšanās iesaistīties negribās. Kārtējo reizi tā izdarot, autobuss vienkārši aiztaisīja durvis mana deguna...

Liepājas Autobusu Parks - Mikroautobuss kvalitāte

Mikroautobuss kvalitāte Maršruta Rīga-Jaunķemeri mikroautobusos lūdzu atgrieziet mikriņus ar gaisa kondicionieri! Karstā laikā stāvot sastrēgumos ne gaisa, ne pat vēju var salonā sajust! Pat nevajag būt vecam vai slimam, lai tādos apstākļos sēžot stundu un ilgāk, paliktu slikti!

Liepājas Autobusu Parks - Terminālis

Terminālis 22.06.23. Autobusa maršruts pāvulēni - Rīga, plkst 16.22 pieturvieta jaunogres stacija. Pusaudzis nevarēja norēķināties ar karti, šoferis paziņoja, ka termināls nestrādā. Protams, pēc šāda negadījuma būs, jāiespringst", jānodrošina vienmēr bērns ar skaidru naudu utt, kurā gadsimtā dzīvojam? ! Ja autobusu parks to nevar nodrošināt, lai ved par velti! Ja cilvēks kaut kur dodas ar sabiedrisko transportu, viņa mērķis ir kur nokļūt, arī mans dēls devās uz basketbola treniņu, kas viņam ir...

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss 19.05.23 gaidīju 26. Autobusu pietura “ādiņas”, pirmkārt, autobusam bija jāatbrauc 9: 30, taču tas jau tā kavēja 10 minūtes. Kad beidzot varēja redzēt, ka autobuss nāk pietura piebrauca mikriņš, es gāju tuvāk autobusam, taču šoferis paskatījās un pabrauca garām. Šī gadījumā dēļ kavēju ārsta pierrakstu un mani nepieņēma, tikai tāpēc, ka autobuss neapstājās pieturā, kur viņam vajadzēja.

Rīgas Satiksme - Autobuss redzēdams mani neapstājas majoru pietura

Autobuss redzēdams mani neapstājas majoru pietura Šodien, pulksteņos 20: 41 majoru pietura autobuss redzēdams mani ar pastieptu roku neapstājas. Pēc manam domāt tā nebūtu jābūt, šoferim ir jāapstājas pietura ja tur stāv cilvēki un nebiju vienīgā kas gaidīja tieši šo autobusu. Ceru ka ņemsies vērā un būsiet uzmanīgāki.

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss 28 aprīlī pirku e biļeti uz 5 dienām. Naudu no konta noņēma, biļete Rs aplikācija neparadījās. Zvanot uz Rs info man sāk stāstīt kad jāraksta iesniegumi ar skrinšotiem. Dzīvojam 21 gadsimta bet Rs vel akmens laikmeta. Viņi var pasi ātri un elementāri pārbaudīt un redzēt kļūdu, bet ne sāk pūderēt smadzenes. Jātērē laiks lai pieradītu to kad esi apmaksājis pakalpojumu. Cirks un plika ņirgāšanās!

Rīgas Satiksme - Slikts serviss, kavēšana

Slikts serviss, kavēšana Vēlos ziņot par 53. Autobusa kavēšanos, katru reizi, kad gaidu šo transportu! Dažreiz, tas kavēs līdz pat 15 minūtēm, vai tieši pretēji - atnāks ātrāk. Šis ir vienīgais autobuss, ar kuru, man, gadu garumā ir šādas problēmas - pat, ja sastrēgumu nav, tas tik un tā nekad nebūs laikā. Jēga pirkt dārgās biļetes un maksāt par pakalpojumu, ja tas nekad pat nevar ierasties laikā?

Pasažieru vilciens - Nekārtība

Nekārtība Labdien 19.04.2023 vilciens Rīga-Zilupe. Cik ilgi būs atļauts pīpēt tualete. Viens pēc otra visi skrien uz tualeti pīpēt. Vagonā smirdēja kā pīpētava. Tur tak bērnus, veci cilvēki astmatiķi. Izmākot no vilciena visas drēbes smirdēja kā pēc mēsliem. Un pats galvenais konduktori nē vārda nē vienam nav teikuši.

Nordeka - Neapstājās nozīmēta jā pieturā

Neapstājās nozīmēta jā pieturā Šodien autobuss Nordeka, ar izbraukšanu no Abrenes ielas pl 15.20, neapstājās pieturā "Liepiņas" pļavniekos, neskatoties uz to, ka jau no tālumā māju ar roku, lai šoferis redz, ka jāapstājas. Šie signāli tika ignorēti, un autobuss pabrauca garām, atstājot mani un citus pasažierus bez iespējas nokļūt nepieciešamajā galapunktā. Šī pieturvieta ir oficiāli apstiprināta no 17. Aprīļa, šodien ir 19. Aprīlis!

AS Cata - Slikta attieksme

08.04.2023. Valmiera - Limbaži plkst. 19: 15. Iekāpjot autobusā šoferis uzreiz norādīja uz manu termo krūzi (kura bija aizvākota) ar jautājumu - kas tur iekšā? Saku, ka tēja. Šoferis - “tu tikai neiedomāsies man autobusā dzert, kas būs ja es te izdomāšu pīpēt? Cienīsim viens otru. ” interesanti - kur šādā piezīmē ir cieņa pret mani kā klientu? Turklāt šoferis visu ceļu ir izvēlējies savai gaumei tīkamu mūziku krievu valodā, kuru atskaņo diez gan skaļi - man sēžot aizmugurējā Solā jau šķiet par skaļu. Iesaku uzņēmumam piestrādāt pie apkalpošanas servisa.

Rīgas Satiksme - Muļķīgi

Muļķīgi Jaunā biļešu sistēma ir galīgi garām. Kad pirksiet 90min 10 braucienu biļetes jums neizsniegs kā agrāk normāli vienu kartiņu ar 10 braucieniem, bet gan katru braucienu savā kartiņā, līdz ar to 10 kartiņas dabūsiet. Tas ir galīgi garām, gan resursu ziņā, gan arī nepraktiskuma ziņā. Cerams, ar laiku atgriezīsies vecā sistēma, jo atbalstu arī studentu iniciatīvas parakstīšanu par iepriekšējās biļešu sistēmas atjaunošanu. Jo jaunā ir galīgi garām.

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss 4.autobuss neiet pēc saraksta noteiktā laika. Pilnīgi viss ir noriebies katru dienu...pilnīgi katru dienu ne tikai kavē, bet neierodās vispār. Pat ir 2x pēc laika nav atnācis.Pieturā pavadu kā ari citi cilvēki 1h+ ,tas ir normāli? Visu laiku meli par saplīsušajiem autobusiem. Droši, ka nav šoferu kas strādā. Risiniet vienreiz šo problēmu!

Rīgas Satiksme - Slikts Serviss

Slikts Serviss Šodien 50. autobuss kavējās, ne 10, ne 15, bet gan 20 minūtes. Ieteikums pievienot 50. autobusa pieturās brīdinājumu par to, ka transports var kavēties. Cik cilvēkiem vēl jācieš no uzticības laikiem, kuri pilnīgi noteikti pievils? Lūdzu dariet kaut ko lietas labā. Dēļ tā, ka tagad kavēju arī daudz ko citu, esmu ļoti noskaities un domāju, ka tāpat arī vēl lērums cilvēku. Paldies.

Rīgas Satiksme - Saraksta neievērošana

Saraksta neievērošana 21. Un 37. Autobuss virzienā no Imantas uz jūgu un no Imantas uz esplanādi attiecīgi ļoti bieži pienāk pieturā agrāk par paredzēto laiku — praktiski konstanti 2–3 minūtes agrāk. Kādreiz bija pat 8 minūtes! Viņi pat negaida. Vai tas ir normāli? Bļāviens, tas ir tik ļoti apnicis. Varbūt tad vajadzētu mainīt laiku sarakstā? Vai kā? Pēc saraksta tik un tā nebrauc. Autobusi nāk, kad viņi paši vēlas.

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Vakar apskatot 13 trolejbusa ierašanās laiku Grīziņkalna pieturā ir skaidri rakstīts ka tas ierādīsies 19: 07, bet pat pēc 6min nebija ieradies. Par cik nebija laika nācās izmantot citu pārvietošanās līdzekli uz kuru jātērē ievērojami vairāk naudas. Ko jūs protams neatmaksāsiet jo tā tak nav jūsu vaina ka jums tur bardaks. Sakārtojiet vienreiz savu bardaku.

Jelgavas autobusu parks - Izsēdināja bērnu no autobusa

Izsēdināja bērnu no autobusa Bērns brauca uz skolu un norēķinājās ar karti šoferis teica ka nepietiek līdzekļu kaut uz kartes bija 1.30€ (jautājums cik tad maksā Jelgavā biļete vai tad nav 0.85€?) . Jelgavas pilsētas 2autobuss kurš brauca no Svētes, bērns brauca no bērzemnieki pieturas 8.58 un tad šoferis bērnu izsēdināja pēc dažām pieturām un tālāk uz skolu bija jāiet ar kājām.

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Kārtējo reizi mainās transporta ierašanās laiki. Cik reizes var mainīt laikus? Vai tiešām tas ir nepieciešams un vai tagad katru dienu jāvaktē saraksts lai nenokavētu darbu. Beidziet čakarēt cilvēkiem prātu un iesaku pieturēties pie viena laika. P. S. Transports mēdz ierasties ātrāk un atiet ātrāk vai ierodas vēlāk, bet to jau nevar zināt vai ir bijis vai vēl būs līdz ar ko joprojām liela nekārtība ir jūsu uzņēmumā.

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien 28martā nebij autobuss 11.15 no Grobiņas uz liepāju. Daudzi autobusi brauc gar Grobiņu pa Rīgas šoseju, lūdzu varbūt var visus autobusus kas nav ekspreši novirzīt tā lai brauc caur Grobiņai pa vienu celtnieku ielu, tad būtu daudz autobusu ar kuriem braukt uz liepāju, nevajadzētu varbūt pat speciālu Grobiņas autobusu, visas lielākās mājas Grobiņā ir pie celtnieku ielas tātad tur ar visvairāk cilvēku.. Man pietiktu arī ja autobusi Liepājā brauktu līdz tramvajam, tālāk labprāt pārsēstos tramvajos, citādi kauns pat ka jākāpj Liepājā ārā no tādiem veciem augstās grīdas autobusiem.