Reitings Internets

Ēd un sporto
Skidka.lv
25%

AtrisinātaBaltcom - Fufels

Fufels Baltcom Interneta pieslēgums ir galīgs fufelis. Viņiem neeksistē iekšējā tīkla jēdziens, tuvāki un tālāki resursi ? visiem stāv viens ciets ātruma limits, ļoti zems. Iekšējā tīkla adreses savienojumus nepieņem.

J J7NJ7N 13.01.2007
Komentāri 1 Internets

Draugiem.lv -

Shis Interneta serviss visas augshpielaadeetaas bildes rekompresee, ieveerojami pazeminot to kvalitaati. Nu vini ir pasaakushi arii pievienot savu logo visaam bildeem. Pilniiga neciena.

J J7NJ7N 13.01.2007
Komentāri 0 Internets

MITS -

Ludi..skazu vam odno..- MITS kontora prosto fuflo...ja bil ih klientom mnogo let..no potom mojo terpenie lopnulo i ja otklu4ilsja...U nih postojanno propodaet internet i oni 4asto zarazajut vseh svoih klientov virusami...MITS - vi dermo redkostnoe !!!

M Mr.XZZZZ 08.01.2007
Komentāri 3 Internets

BALTINET>DATA -

Polnoe govno ! ! ! Vokrug i okolo ! ! ! NAKALIVAJUT prjamo na glazax ! ! ! Vopervix knim ne dozvonitsa(ve4no zanjat telefon), Vo vtorix ceni na interner dorogie i nesootvetsvujut skorostjam ! ! ! Odnim slovom polnij razvod ! ! !

SIA"TECHNONET" -

Lietoju viņu internet pakalpojumus jau 1 gadu. Internets bieži pazūd un dažkārt ir jāgaida pat vairākas dienas līdz viss tiek savests kārtībā. Klientu apkalpošana sūdīga un dažkārt ir vairākas reizes jāpārzvana ja vēlies lai kautkas tiktu salabots laicīgi. Arī cenas paliek tās pašas, bet ātrums netiek palielināts!Visā visumā nekā labāka tur kur es dzīvoju nav, bet tākā nesen ir pieejams Apollo internets tad ir doma pāriet uz mDSL par kuru pagaidām nav dzirdētas tās pašas sliktākās atsauksmes ja...

pidor.eu -

Mne ne nravitsa internet sait po adresu http://www.pidor.eu

AtrisinātaBalticom -

Firma obmanivaet s akciej podkljuchji druga,druga podkljuchil ,a besplatnogo mesjaca nedali,korochje razveli urodi! Tipa nebilo v dogovore propisano skazali...tak chto bud`te bditel`ni!

K kjkjklkl 02.01.2007
Komentāri 1 Internets