www.sudzibas.lv Carbuzz.watu auto Sūta nesaprotamus rēķinus no servisa

Carbuzz.watu auto - Sūta nesaprotamus rēķinus no servisa

Sveiki! Nomāju no carbuzz auto ar nomas līgumu, slēdzot līgumu pārdevējs sabrauca pa ausīm ka nomāsi tik ilgi līdz nomaksāsi auto vērtību un tas kļūs tavs. Beigās pēc gada atbraucu atrādīt auto kā līgumā bīja runāts, šie paziņo nekādas izpirkšanas nau jo neesat izlasījuši līgumu. Esu pa gadu samaksājis nomai 2200 eir plus 1,500 remontā pa gadu ielicis. Nolēmām auto atgriest un neturpināt vairs ar viņiem nekādas saistības. Ok laužot līgumu samaksāju līgumsodu 200eir. Paiet trīs nedēļas atnāk no watu auto brīdinājums pa parādu servisa izdevumi jasadz 130eir vērtībā. Vnk šoks kā no cilvēkiem tiek nauda mānīta un cilvēks jau daudz sagūlda tajā mašīnā nomājot, un vel spiež no tevis ārā. Serviss ok ja būtu bojājumi konstetēti manā klātbūtnē bet tas vis nezinot tika veikts. Pārdevējam atdodot auto teica vibrācīja tik dzinējam a tas ka tādu iedeva ar vibrācīju pie kājas viņiem. Sevisa izrakstā ir taisītas citas lietas un pa motora vibrāciju un spilvena maiņu nau minēts. Plus vel stūres lenta kura bīja jau beigta slēdzot līgumu tika tagad manam rēķinam ar klāt. Izlasiet kārtīgi līgumus pirms pārrakstāt ar šo uzņēmumu un neklausāt daudz ko pārdevējs stāsta jo sabrauc labi pa ausīm. Neiesaku nevienam tur lizingos vai nomās ņemt kaut ko. Tā viņi barojas uz cilvēku naivuma.

E