M maate 29.04.2013

Nepiekritiishu! Esmu tur stradajusi, darbs kaulus nelauzh, priekshnieciiba ljoti laba, atsauciiga un saprotosha. Kaada Tev attieksme pret darbu taada arii buus pret Tevi.

El85 07.05.2013

Es arī nepiekrītu. Pilnības muļķības. Es tur pašlaik strādāju un esmu apmierināta gan ar algu, gan vadību, gan pašu darbiņu, un piekrītu tam, ka pret tevi būs tāda pati attieksme, kāda tev būs pret darbu.

N nast** 07.05.2013

Darbs kaulus nelauž, ir arī savi plusi. Protams ja tu strādā tad tikai slavēsi šo uzņēmumu! alga nav slikta, luizai tikai patiesība-sociālo garantiju nekādu, alga aploksnē.

N nast** 07.05.2013

Neadekvāta rīciba no šefa puses!

L Lanazx 02.01.2019

Arī es tur esmu strādājusi, un tiesa, alga ir aploksnē, nav iespēja izņemt slimības lapu kā arī saņemt apmaksātu atvaļinājumu. Un ja strādā mazajās kafejnīcās, kaulus nelauž, bet lielajās tā pamatīgi, kur trūkst darbinieku. Ejot prom, lika parakstīt lapu, ka izmaksāta atvaļinājuma nauda, protams, neizmaksāja!