Ferratum

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Ferratum - Sūdzības un atsauksmes

SIA „Ferratum Latvia” - Nav sūdzība

Nav sūdzība Sveiki! Jūs lūdzu varat palīdzēt?! Man ir tāda problēma, ka strādāju vajadzēja steidzami paņemt 200.00 LVL apmaksai ir 250.00 LVL Problēma ir tāda, ka Esmu atlaista no darba negaidīti, jo samazināja cilvēku skaitu. Un Es nevarēšu apmaksāt līdz noteiktajam datumam kredītu, Vai Ferratum nāk pretī klientiem, jo viņiem uzrakstīju e-pastu, bet pašlaik neatbild, prasīju, ka gribu apmaksāt divus mēnešu laikā, ar visiem soda procentiem, utt. Esmu vienmēr ņēmusi no šis iestādes kredītus, bija visu laiku ok. Ja Jums ir kāda pieredze no šis iestādes lūdzu uzrakstiet komentāros. Paldies.

Ferratum sia - Attieksme

Attieksme Apbrīnoju uzņēmuma kadru daļu, kas ar apskaužamu rūpību ir atlasījusi cilvēkus, kas ne tikai ār grūtībām runā un raksta latviešu valodā, bet paši neorentējas savās datu bāzēs, jo savādāk man nebūtu jāgaida nedēļām uz viņiem uzdoto jautājumu. Ja es vēl rakstītu par viņu sadarbības partneri (inkasso kompāniju IK SIRINA), pieļauju, ka viss mans teksts tiktu cenzēts. Pat ja jūsu finansiālā situācija liek aizņemties, tad šis kak(t)u kantoris ir pēdējā vieta kur to darīt!

Ferratum sia - parāds

parāds Ferratum sia rullē, īsi un kodolīgi, tevi neuzklausa vispār. Nokavēji maksājumu, pazvana, paziņo ka saruna ierakstās un konkrēti ja līdz tadam un tādam datumam nesamaksāsi nododam paradu piedziņai, ja nešaubos termiņu deva kadas trīs dienas un viss. Pretīm nenāk vispār tev, čau rasma.