Euro - Auto

Euro - Auto SIA
Adrese: Skanstes iela 2a
Rīga
Latvia - LV-1013
(Renault un Dacia Autocentrs)
Tālrunis: +371 67199998
Sestdienās - 9:00-17:00
Svētdienās – brīvdiena
epasts: [email protected]

Euro-Auto Trucks autocentrs
Specializēts kravas automašīnu un piekabju serviss
Rudeņi 1, Salaspils pagasts, Salaspils novads

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Euro - Auto - Sūdzības un atsauksmes

Euro Auto - Krāpšana

Krāpšana Samaksāju naudu par detaļu 200 eiro detaļu apsolīja piegadat un uzstādīt 2 nedēļu laikā pagāja pusotrs mēnesis visu laiku tikai solija ka būs drīz beidzot pateica ka lai rakstot iesniegumu par naudas sagriešanu uzrakstīju iesniegumu jau pagājuši divi mēneši bet, naudas ta ari nav w3ev2c1uzmanieties nemaksājiet priekšapmaksas šim servisam!

Euro Auto - Slikts serviss

Slikts serviss Zvanit uz servisu, lai auto pieteiktu apkopei, saka, ka tas aizņems lidz 2,5 stundām! Rēķinoties ar laiku auto tiek atdzīts laicīgi, bet šeit sākās brīnumi! Serviss notiek 8 stundas! Tas nav normāli, paskaidrojot, ka nav īstie bremžu kluči! Vai tā būtu mana problēma? Nē, ja esat oficālais dīleris, tad iegādajaties attiecīgās detaļas, lai veiktu servisu! Visa diena tiek pavadīta sēžot servisā! Nepiedāvā nekādas alternatīvas, kā rezerves auto! Attieksme zem kuras katras kritikas! Neiesaku šo servisu!

Euro Auto - Nekvalitatīvs serviss

Nekvalitatīvs serviss Якобы специализированный сервис опелей" Euro-auto" на ул.Раудас две недели держал машину, работа не продвигалась совершенно без напоминаний, звонков и личного визита в центр. Через 16 дней машину отдали, не решив проблему, не устранив ни одной неисправности, не объяснив причину поломки. Единственное, что сделали, так это завели машину. От сервиса она проехала 15 км и снова заглохла. За диагностику и "программирование" взяли 138 евро. После сообщения, что машина снова не заводится, предложили...

Euro Auto - Nekvalitativs serviss

Nekvalitativs serviss Tiek mainits radiators un stures sarnirs. Rezultataa noskrapets bamperis un hromets rezgis . Vairak neesmu servisa klients.

E Evra 06.05.2014
Komentāri 0 Autoservisi

Euro Auto -

Euro auto ir tāds Renault automašīnu tirgotājs.Es savam 98. gada Renault autiņam sagribēju ieliet automātiskās ātrumkārbas eļlu, par cik vecā bija iztecējusi, jo biju pārsitis eļļas karteri.Nevarēju es atrast eļļas līmeņrādi un zvaniju uz servisu, kur man paskaidroja, ka eļļas līmeni šai mašīnai pārbauda ar kompjūteru.

Euro Auto - Nekompetence

Nekompetence EURO-AUTO, gan Skanstes ielas servisā, gan Raudas ielas servisā attieksme pret klientiem ir tik bezkaunīga, ka pat mēģinot painteresēties par kādu jautājumu - sūta trīs mājas tālāk, sakot izvēlies citu servisu, ja kas nepatīk!