S Sandris 07.08.2006

Kādas spy programmas. Nosauc kaut vienu. Kas ir valodas raustās, jo nav ko pateikt?

K Kristians 09.08.2006

Ja Boldnet serviss ir labāks nekā, piem., Mājas DSL, jo pēc vienošanās noslēdzot VIP līgumu interneta ātrums ļoti apmierina; starptautiskais man ir ātrāks nekā vietējais download saistē ļoti ātri val lejupielādēt lielaka izmēra failus. Ja izvēlējāties tarifu plānu Economic par 7iem latiem, tad nav ko vainot Boldnet. Kas attiecas uz "spy" programmatūru - nav tai nekāda sakara ar Boldnet!

S Sandris 21.08.2006

Vot, vot es par to pašu visu laiku runāju.

K Krotow 04.11.2008

Par Boldnet ir dzirdēts kāreiz pretējais. Spy programmatūru būsi ar savu cauro Internet Explorer sasēņojis, provaideri paši tādas nedod.

W WakeUp 12.09.2010

Спасибо, поржал

S Sergej 17.09.2010

Ребята честно и добросовестно делают свою работу. Скорости соответствуют заявленным, тех-поддержка на уровне, можно выбрать тарифный план на любой вкус включая VIP тариф. Особо радует быстрая реакция - с момента телефонной заявки о неисправности, до визита мастера проходит не более часа.
На мой взгляд - Boldnet лучший интернет-провайдер в нашем районе.