www.sudzibas.lv BITE Atnak rekins pec 2 gadiem

SIA Bite Latvija, bite.lv - Atnak rekins pec 2 gadiem

Labdien!

Atgādinām, ka Jums kopš 2015.09.30 nav apmaksāti rēķini par Bites pakalpojumiem un Jūsu parāds sastāda 4,8 EUR.

Ar nožēlu jāatzīst, ka līdz šim brīdim neesiet izmantojis iespēju parādu apmaksāt labprātīgi. Tas liek mums iepazīstināt Jūs ar nākamajiem likumiskajiem soļiem parāda atgūšanā. Neviens no variantiem nav patīkams un var radīt Jums papildus izmaksas, tādēļ mēs piedāvājam vienoties par parāda apmaksu labprātīgā ceļā. Sīkāk informāciju, lūdzu, skatieties vēstulē pielikumā.

Parāda summa: 4,8 EUR

Konti:
SWEDBANK LV28HABA0551011488678
SEB BANK LV40UNLA0050013086498
NORDEA LV09NDEA0000084294942
Veicot maksājumu, maksājuma mērķī obligāti norādiet klienta numuru 1******.

Ja Jums ir radušies jautājumi, droši sazinieties ar mums pa telefonu 25851601 vai pa e-pastu [slēpt]@bite.lv.

Rīga, 14.03.2017

SIA "Bite Latvija" | Uriekstes iela 2a LV-1005, Rīga Vairāk informācijas, zvanot uz bezmaksas tālruņa numuriem: Bites klientiem - 1601, Bites Biznesa klientiem – 22550000. Informācija citu operatoru klientiem - +371 25851601 E-pasts: [slēpt]@bite.lv www.bite.lv

Smieklīgais ka rēķina izrakstīšanas datums ka redzams 14.03.2017, kad atteicos konsultants jautāju vai kas vel jāmaksā, šis tik atbildēja ka 2.80 ko ari uz vietas samaksāju. Runāju ar konsultanti čatā Kristini, kura ka robots tik vienu un to pasu, vispār neko paskaidrot nevarēja. Vel sakot man ka neesmu izvēlējies to lai saņemtu rēķinus pa e-pastu. Tad laikam jau balodis noklīda ja neatnāca. Kur viņi visu šo laiku bija ka pēc 2 gadiem uzraksta. Darbinieki darba laika guļ ta izskatās. Kur es viniem ko tagad maksašu, , LV nedzīvoju šeit vel ko no manis grib piedzit. Pojoļu kantoris.

K KP 29.03.2017

Man pilnīgi tāda paša vestule atnāca, 2015 gada parāds 3.84... kaut gannšo parādu bites veikalā jau sen 2015 gadā samaksāju un liek maksat velreiz. prtiiga kompanija

B b234 01.04.2017

Nu ja negribi divciparu uzrēķinu par "piedzīšanas pakalpojumiem" un tad vēl potenciāli tiesas izdevumus, mosh labāk samaksāt to piecīti. bet 2 gadi , gan tiešām jocīgi!