www.sudzibas.lv BITE Briesmīgs vadības stils

AtrisinātaBite Latvija - Briesmīgs vadības stils

Jāsāk ar to, ka šai uzņēmumā vadītājs vadītājam galā. Un kreisā roka nekad nezina, ko dara labā. Bija pārdošanas komanda, ar tādu glumu tipiņu priekšgalā, kolīdz glumais sajuta, ka komandu izjauks "augstāka vadība", nosvīda jau laikus. Atstājot savā vietā, it kā jaunu vadītāju - meiteni no tās pašas komandas. Lielos vilcienos, meiteni izmantoja, lai vēlāk vainotu pie komandas izjukšanas. Ja cilvēki, kas strādā Bitē būtu zirgi, kas velk ratus, viņi visi būtu līdz nāvei laikam sasisti ar pātagām. Tieši tik briesmīga, tur ir vadība. Pazemojumi. Noniecināšana. Nievāšana. Apsmiešana. Aprunāšana. Un viss tikai tāpēc ka cilvēks iet strādāt lai kaut ko nopelnītu sev un ģimenei.

21.08.2023

Sūdzība veiksmīgi atrisināta ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, 22.08.2023

Šī situācija ir atrisināta.