www.sudzibas.lv BITE SLIKTA KVALITĀTE

Bite - SLIKTA KVALITĀTE

BITE telefonu sakari ir slikti:
BITE man cenšas iestāstīt, ka man ir slikts telefons, nezinu gan, jo lietoju 3 gadus LMT tīklā nekādu sūdzību nebija, tiešām, sarunu kvalitāte LMT tīklā ir karaliski augsta!
BITES apkalpošana izlausās vairāk pēc: "Čau! Negribi šovakar uz pjanku atnākt?" Kas mana līmeņa cilvēku nemaz neapmierina!
Un BITE solīja, ka BITE parunāsim tarifs būs 3 sant uz citiem tīkliem ar PVN iekļautu, bet rēķinā atklājas pavisam kaut kas cits! Jautājot kādas ir vēl papildus izmaksas, teica, ka neesot! Bet rēķins runā pavisam kaut ko citu!
KAUNA NAV TAI BITEI! MULD VIŅI! iesaku neizmantot šī operatora pakalpojumus, sakari arī pat Rīgā, galvaspilsētā ir slikti, aizbraucot uz laukiem vispār nevar sazvanīt! Viņiem, klients ir pilnīi Pohuj! Goda vārds! Galvenais tikai ievilināt slazdā! Un izjaukt labās 8 gadu attiecības ar LMT! Zinu, bites līgums ir beztermiņa.
Ziniet, ko angļu valodā nozīmē vārds bite, ēsma, tieši tā, viltīga ēsma!
NEIZMANTOJIET!

P

A AndrejsDovguško 16.04.2011

Laikam tā nu būs sanācis, ka esmu bijis un esmu visu LV operatoru klients.
Par Biti, īstenībā man patīk, nav ne vainas, arī tarifi labi. Ārzemēs arī tarifiem nav ne vainas.
Pārklājums - nav bijusi problēma ar pārklājumu. Pat mežā, citu operatoru pārklājumi zūd ātrāk (varbūt man gan sevišķs mežš). Operatora noslogotības kapacitāte nav tik augsta, lai nodrošinātu patiešām kvalitatīvus sakarus.
Īstenībā, no sakaru viedokļa, nekas labāks par Lattelecom sakariem man vēl man atrasts :) Tikai tjipa nemoderni.
Pati operatora pieeja - tip čau un ir ok, tas ir savs stils, kas kādam var nelikties pieņemams. Bet ņem to labāko no tā, ko vari paņemt :).
Tas, ka daži darbinieki ir bremzes, nu bet kur tādi nav? :)
Arī pie braļukam viņi iespējams ir nedaudz ar aizturi, cik nu man sanācis kontaktēties :)
Ņem to visu vieglāk ;)

A AndrejsDovguško 16.04.2011

Un ja tā pavisam godīgi, telefona laiks sevi jau ir izsmēlis :)
3 gadi kā minimums lietots :)

N navsvarigi 17.04.2011

Man ir Bifri. Riigaa kvalitate ir laba. Laukos, pielauju, ka ne tik laba. Protams, LMT tikla parklajuma kvalitates zinaa ir lideris!

L Leons 17.04.2011

Mhm.. nu par BITE oper. es pilnīgi piekrītu .. man paziņas izmanto šo operatoru un kad zvanu viņiem, tad bieži vien saruna raustās vai pat vispār pārtrūkst.. pats biju TELE2 klients kādus 5-6 gadus, bet tiko pārgāju uz LMT ..
iespējams, ka viņi ir dārgāki, bet vismaz serviss, mobilo telefonu klāsts un līguma noteikumi mani visvairāk apmierina..

R Rihards 19.04.2011

ja pats bit lietotoju NO problem!
iebaz savu lmt kur gribi
bite normali sakari
lmt s.uk.s

A alex 23.04.2011

Mārupē, Bite nestrādā...

. ... 16.05.2011

:))) man patika - tik ļoti augstā līmenī cilvēks pats sevi iecēla, bet vidū tik prasti nolamājās :D un nesaprotu, kas ar to rēķinu nebija kārtībā??? Es arī saņemtu tādu pašu rēķinu un viss ir ok.
Esmu pārgājusi no LMT uz Biti un varu apgalvot, ka pusgada laikā esmu ieekonomējusi vismaz 60 latus. Uzskatu, ka mans solis bija pareizs, lai gan sākumā šaubījos. Pārgāju ar vienu numuru, bet kad izlēmu pāriet arī ar otru Nr, tad LMT parādīja īsto seju. Godprātīgu klientu nosauca par negodprātīgu un teica, ka es pirmā nemaksāšot pēdējo rēķinu, lai gan tieši tāpēc zvanīju, lai noskaidrotu tos pāris latus, kas jāsamaksā pie līguma laušanas par mazcenas mobilo. Strādāju valsts pārvaldē 20 gadus, cīnos ar to, lai citi ievērotu likumu, nokārtotu savas parādsaistības, bet te - pašu apvainoja negodprātībā. Jurists atsaucās uz Civillikumu, diemžēl pantu gan nezināja...man kā tiesību zinātņu maģistrei tas likās uzjautrinoši. Ak jā - domāju, ka šādā attieksmē nav vainīga firmas vadība, bet tas, ka darbinieki netiek attiecīgi kontrolēti. 10 gadu laikā bija nācies komunicēt arī ar pieklājīgiem LMT klientu apkalpošanas servisa darbiniekiem, lai gan jāatzīst, ka pāris gadījumi atsver visu.

M missionpossible- 04.06.2011

bitei ir labs tīkla pārklājums, man nekad nekas nav čakarējies!tele2mēsls!

Sakariem ir laba kvalitāte, tikai BITEnieki dažreiz grib piešūt neeksistējošus parādus . Lieli gan nav bijuši (līdz 7 latiem), Viņiem kaut ko pierādīt ir ļoti grūti, bet iespējami:)

A ARNISS 03.04.2013

Vāji maskēta LMT reklāma...Aizgāju no LMt pirms 2 gadi jo sapratu ka mani čakarē ar naudu - cena bija vairāk kā 2x augstāka nekā bite, pārgāju bite un vēl esmu te un nekur nedomāju iet. pirms gada zvanīja meitene no lmt un aicināja atpakaļ pie "labās zonas", bitei rīgā zona ir labu labā un nekādu problēmu nav, nezinu varbūt laukos ir kādas problēmas... nekaunības netrūkst lmt grib kāst naudiņu 2x vairāk par to pašu pakalpojumu, un vēl pietika kauna rakstīt man rēķinos ka man ir 4 vai 5 atlaižu līmenis, ar visu to līmeni man rēķini bija ls 12 tagad runāju vairāk un rēķins 4-5 Ls .lmt, mazāk d... vajag!

A amsord 11.11.2014

BITE darbojas ļoti labi pat jebkur ārzemēs, nekad nav bijušas problēmas...

O OZZO 12.11.2014

Ha ha ha, Es pat no augstskolas nevienam nevu pazvanīt neviens mani nedzird un tas pats notiek aizbrauc uz laukiem, viņiem vel jāstrāda pie tīkla uzlabojumiem