www.sudzibas.lv BITE Bites salonā zem pakalpojuma sadārdzinājuma iemesla iedod parakstīt terminētus līgumus.

Bite - Bites salonā zem pakalpojuma sadārdzinājuma iemesla iedod parakstīt terminētus līgumus.

Apmaksājot vienu no savām ierīcēm ko ņēmu uz nomaksu klientu apkalpošanas speciālists man paziņoja ka sadārdzinās divi no maniem pakalpojumiem un iedeva parakstīt jaunus līgumus. Par cik līdz šim lietoju šos pakalpojumus līgumā neiedziļinājos jo domāju ka izmaiņas skar tikai samaksu. Vēlāk izrādījās ka līgumi ir terminēti un tagad lai attektos ir līgumsodi kaut līgumi ir parakstīti tikai šomēnes un spēkā tie stājās marta sākumā līgumsods ir pāri 80€. Kaut kāds absurds neiesaku šo kompāniju nevienam.

15.03.2024

Atbilde no BITE Latvija Pārstāvja atbilde 18.03.2024

Sveiki!
Lūdzu, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected], mēģināsim noskaidrot situāciju. Jauku dienu!

A anse22 15.03.2024

Miļo cilvek par biti te ir 848 atsauksmes un visas ir par krapšanu, tapat facebook pilns ar sudzibam un komentariem par Bitte, un jus domajiet ka jus busiet ipašais klients ar kuru vis bus godigi un caurspidigi?!

Good Intentions 16.03.2024

Tā ir, ka neiedziļinās. Bite ir mēslu kantoris kuru neiesaku nevienam lietot.