www.sudzibas.lv BITE "Ātrākais" 4G internets Latvijā

Bite - "Ātrākais" 4G internets Latvijā

Mans izvēlētais tarifu plāns ir "Kosmoss', kas ietver neierobežotu internetu. Bites 4G internets itkā ir "ātrākais" 4G internets Latvijā, kāda tam nozīme, ja nevar pat tīklu nodrošināt, katru vakaru sākot no plkst. 19:30 līdz 23:00 nav iespējams paskatīties pilnīgi nevienu seriālu, nerunājot jau nemaz par filmām. Tiešām neiesaku nevienam pāriet uz šo kompāniju, lai vai ko Jums piesolītu, internets vakaros ir drausmīgs. Vispirms varētu nodrošināt visiem iedzīvotājiem normālu interneta tīklu jebkurā diennakts laikā un tad skaļi teikt "ātrākais" internets Latvijā. Jāpiemin, ka atrodos Rīgā.

S Sūdzambībele 07.04.2016

Nu nezinu, nezinu, es arī Rīgā un jebkurā vietā(arī ārpus Rīgas piem. Mārupē) man tieši Ar Bites 4g un vietām arī ar Teli viss forši, kamēr Lmt knapi sevi velk. Viss atkarīgs no vietas, tā kā nu baigā jau nu sūdzība. :D

Ventilators 08.04.2016

Vispirms izlasiet noteikumus lietojot video formāta straumēšanas programmas. Pie noslodzes tarifu plānu lietotāji saņems ierobežojumus un tas ir pie visiem operatoriem.

Esmu Bites klients jau ilgus gadus un pastarpināti esmu pārgājis pie citiem operātoriem, bet vienmēr atgriezies. LMT pakalpojumi dārgi un viss ir viduvējība (manām prasībām), savukārt Tele2 - EDGE internets tiklīdz ieeju telpās (90%). Ar Biti problēmas ir tikai mājvietā, kur labi ja 3G var izspiest. Bet mājas ir vadu internets, tādēļ šī lieta baigi nesatrauc. Galvenais ka sazvanāms. Negatīvā puse ir ar Bite operatoriem, kuriem jau neskaitāmas reizes esmu teicis par slikto pārklājumu dzīves vietā (Rīgas centrā), bet viņi tādu informāciju pie mana profila neatzīmē :) Un katrs jaunais operātors brīnās, kā tad tā, jo sistēmā rādās labs pārklājums :) Problēma jau vismaz 5gadus.

Lietoju iPhone 5 un 4G strādā ļoti labi pie Bites. Tele2 gadījumā man mēgīnāja iestāstīt, ka man iestatījumi jāmaina, līdz parādās burts H, kas savukārt ir tikai Android tālruņiem. Tādēļ neizmantoju Tele2 jo nav pienācīgs internets iPhone lietotājiem. Dzīvesbiedrs ar iPhone 6 mocās Tele2 tīklā.

Arī skatos filmas viedierīcēs, bet līdz šim nav sanācis, ka būtu nopelnījis ierobežojumus. Laikam tāpēc ka to nedaru ikdienas. Ikdienas lietotājus arī pēc loģikas saprotu, ka var ierobežot. Un tā arī vajag. Nafig, tā jau man pasliktajā dzīvesvietā vajag, lai 5 cilvēki straumē video un es pats neesmu sazvanāms.

Internets ir ātrs. Un laika posmā kopš 4G viņi reklamē, nevaru neko sliktu teikt. Samazinājums LV mērgoā ir bijis mazs, salīdzinot pret LMt un Tele2.

Kā redzi, esmu Bite lietotājs un LV mērogā esmu apmierināts, ko nevaru teikt par dzīvesvietu. Bet tākā kopumā esmu apmierināts un iespēju robežās ar Biti esmu atradis kompromisu, tad domāju, ka jūsu sūdzība ir nevietā. Noteikumi visiem ir vienādi un tiem kam viss strādā nesūdzas, bet arī labu atsauksmju nav. Vienai mājai var pieslēgties dažādi torņi un pārklājums mainās atkarībā no tā, kurā mājas pusē dzīvojat. Tādēļ BIte redz tikai vispārīgu pārklājumu un iespējams dzīvojamo vietu sētas pusē mērījumus nav veikuši, kur arī pēc loģikas varētu būt sliktāks pārklājums.

Neskaties video katru vakaru. Bet izskatās ka esat jau mazajā melnajā sarakstā. Cieniet citus lietotājus. :0

L LRS 28.04.2016

Piekrītu par 4g internetu. Saulkrastos arī ir tā pati problēma, brīvdienās un vakaros nevar nevienu filmu normāli noskatīties. Kā arī palikuši negodīgi par cenām. Dīleri saka vienu, kad saņemam rēķinu, tad šoks.

N Normunds Voiciss 02.06.2016

01.06.2016. Tāds ātrums par ko maksāju naudu. Par bites mēslu internetu.