www.sudzibas.lv BITE Krapnieki Krāpšana, slikts serviss

BITE Krapnieki - Krāpšana, slikts serviss

Bite ir vispārēji sliktākā kompānija, no kuras esmu izmēģinājis pakalpojumus... Uzķēros uz viņu 5G interneta reklāmā (Atrakais). Oficiālais testa periods viņiem ir 14 dienas, kurās interneta ātrums bija patiešām labs un stabils - vairāk nekā 500 Mbps - un tas turpinājās apmēram divus mēnešus. Tagad interneta ātrums ir nokritis līdz 70 Mbps, un zvanot vai rakstot e-pastā, viņi vienkārši uzmet roku man un saka, ka viss ir kārtībā. Tagad viņi ir iekļāvuši mani melnajā sarakstā - zvani viņiem vai raksti paliec bez atbildes... Nekad, nekādā gadījumā, neuzticieties "Bitei" un neņemiet no viņiem pilnīgi neko - sākumā viss varbūt izskatīsies normāli, bet beigās izrādīsies ļoti slikti... Tagad man jāsēž vesels gads ar šo nestabilo internetu... nepavelti visi sūdzas par viņiem (labāk ticat sūdzībām un neuzdrošinies riskēt ar viņiem, kā es to darīju)

E

Good Intentions 24.04.2024

Parasta taktika dot maksimāli un pēc tam samazināt. Iesaku lauzt līgumu takā sniedz nekvalitatīvu pakalpojumu.

E Exposed 25.04.2024

Negribas maksāt to sodu, ko piespiedis.

O oIo 25.04.2024

Līgumā, ko parakstījāt , ir norādīts garantētais minimālais ātrums. Ja viņi tajā iekļaujas, tad ir trīs iespējas.. 1. lauzt līgumu un maksāt līgumsodu, 2. sēdēt un priecāties par tiem 70, ja nekā labāka pie citiem nav . 3. ja kas labāks ir, tad gaidīt, kad BITE pacels tarifu un tad lauzt lūgumu bez līgumsoda un iet pie tā, kur labāk. Par pēdējo arī jābūt uzmanīgiem, jo Bites informatīvie e-pasti bieži adresātu nesaņem (neslēpta krāpniecība pret kuru bezzobainajai PTAC nav nekādu līdzekļu) un ,kad jau atnācis jaunais paaugstinātais rēķins, tad periods, kurā drīkst lauzt līgumu bez līgumsoda, ir cauri. Tauta baumo, ka Bite taisoties celt tarifus maijā.. Tad labāk mans.bite nomainīt paziņojumu saņemšanas veidu uz to pašu mans.bite un regulāri sekot līdzi.

E Exposed 25.04.2024

Dienzel minimālais ātrums ir norādīts tikai priekš augšupielādes ātruma,lejupielādes ātruma, kas sasniedz līdz 1 Gbps nav noteikts minimalais