www.sudzibas.lv Bišu stropi Maldina pasūtītājus/ nepiegādā preces

Bišu stropi - Maldina pasūtītājus/ nepiegādā preces

Persona - ir kāds Gido no Bauskas raj., Īslīces pagasta un viņa tālrunis ir (371)2916-21-37 . IESAKU NEUZĶERTIES UZ VIŅA SLUDNĀJUMIEM UN NEVEIKT PASŪTĪJUMUS!Domāju, ka daudziem tas nav nekas jauns, jo esmu dzirdējis no biškopjiem, ka šī persona pastāvīgi nevar izpildīt pieņemtos pasūtījumus un visu laiku māna par piegādēm. Tā kā viņa izvietotajiem sludinājumiem iesaku neticēt. Sludināumi vairumā izvietoti SS.lv. Pēc manas pieredzes, 2 mēnesu laikā var apsolīt piegādāt 10 reizes, un tad vienmēr kaut kas atgadās, vai apsolītajā dienā vienkārši neatbild uz zvaniem. Sludinājumos viņš reklamē, kā biškopja galdniecību, bet patiesībā apgalvoja ka strādā valsts darbā. Tapēc acīmredzot tas ir tāds hobijs, kura dēļ cieš visi pasūtītāji. IESAKU NEUZĶERTIES UZ VIŅA SLUDNĀJUMIEM UN NEVEIKT PASŪTĪJUMUS!

J

V vērmele 30.07.2013

Skatos, ka no 2010. gada līdz šim brīdim nekas nav mainījies. Arī jūtos apčakarēta. Man stropus atveda, bet neatveda šķirdēļus. Pats pazvanīja, ka aizmirsti ielikt. Apsolīja. Pazuda. Zvanīju, apsolīja zvanīt. Nezvana. Es zvanu, zvanu, zvanu. Otrā galā klusums.
Par stropu kvalitāti spriest grūti, jo esmu iesācēja. Protams gribētos, lai zaru vietas neatrastos detaļu savienojumos vai nejauši iecirties robs stropa priekšpusē, lai stropa grīdiņas dēlīšu slaiduma vietā nebūtu šķirbas. Atšķirt varu smaguma kvalitāti. Ja tā pati detaļa viena ir viegla un otra ir smaga, tad tik daudz es gan saprotu, ka gatavots no slapja koka.
VISPRETĪGĀGAIS ŠAJĀ SITUĀCIJĀ IR ŠIE TUKŠIE SOLĪJUMI VAI NEATBILDĒŠANA UZ ZVANIEM. TIEŠI TĀPAT PAR NEPRECĪZU REKLĀMU "BIŠKOPĪ"

K Kyle 01.12.2013

Ka es saprotu, cilvekam ir tads divains raksturs un dada pat divaina atteiksme pret parejem... Sket ka vinam vienalga nopirkset Jus kaut ko no vina vai ne. Pats pirku no vina dazadas mantas un stropus un sunas ... Kvalitate teicama... Citur nenemsu... Ja bus kavejumi ar piegadi - pagaidisu ... :D

K Kyle 01.12.2013

S Sashok 12.03.2014

Jāpiekrīt, ka šim cilvēkam vārdā Gido nav nekādas mēra sajūtas, vai arī viņš kā bijušais policists joprojām uzskata, ka tikai viņš ir svarīgs un pārējie cilvēki ir tādas vien niecības, kurus var muļķot ar tukšiem solījumiem, kurus visdrīzāk šis omnipotentais (Gido, lūdzu papēti, ko šis vārds nozīmē, iespējams, ka tas Tev turpmāk palīdzēs izprast sevi un nemuļķot citus) kungs nemaz netaisās pildīt. Gido, varbūt iemācies vienkārši pateikt godīgi, ka kāds konkrētais pasūtījums Tev nav ekonomiski izdevīgs un Tu to arī nepildīsi! Vai Tev tiešām ir tik grūti pateikt "nē"? Saņemt taču dūšu un kļūsti godīgs attiecībā pret pircējiem, kuri visa cita starpā ir arī patērētāji un viņu tiesības no šādas Tavas negodīgās komercprakses aizsargā Patērētāju tiesību aizsardzības likums, Tu domā, ka šie lauku ļaudis neviens neizdomās, ka var vērsties šajā institūcijā (Patērētāju tiesību aizsardzības centrs) pēc palīdzības? Padomā par šo visu - tas ir tā vērts, lai Tu paanalizētu savu rīcību un attieksmi pret klientiem.

J JānisKa 09.06.2014

Kritizeetaajs Juris nav iisti praatiigs, jo no Pinokio pastāvīgi pērku vislabākās kvalitātes stropus, bez problēmām...
Nopērc no kāda cita, tad zināsi kas ir nekur nederīgs produkts !
Jānis

с Саша 11.06.2014

Нифига!))) Вот какую инфу только не найти, если порытса. Знакомый пассажир. Кидалово то и есть, но не только. Когда то паралельно с ним и с парой других пауководов пауков продавали - торг шёл нормально до момента, когда Гидо умопомрачающей скопостью с ненормальными демпинговыми ценами весь рынок пауколюбителей быстренько расстрёб. С такими ценами пауки идут в Германии и Чехии, потому что там рынок несравнимо огромен, популярность экзотов выше - и пауков можно продавать хоть на вес. А тут этот не то, что за мелочь паучков продавал но и дарил - и совсем мелких, чтобы всем, так сказать, хватило. Если сравнить рыночную политику - это как завести массу китайцев или арабов в наши заводы, в итоге чего наши рабочие мужики будут вынуждены искать паботы в других странах, или как подарить фанēры всем строющим фирмам, в итоге чего Латвийскиая Фанера будет ногти грызть. Так и в итоге теперь пауков практически не покупают ни у кого, кто мне в этом деле известем - могу поспорить, что даже и у самого Гидо. Нет, ну наверно человек в своей ментовке конкретно отожрался, но все равно не пойму каково хрена теперь толк от таково "милосердного" демпинга? Просто ясно, что человек умеет использовать пустые нишы в пынке - но как дипломат и экономист просто никудышный.

G GIDO 14.06.2014

Godātais Saša- ja vēlies varu Tevi saukt arī tā, kas attiecas uz zirnekļu tirdzniecību, tad ar nevienu kopā neko neesmu tirgojis un tirgot netaisos. Tā kā zirnekļus iegādājos no dažādām valstīm, tad droši varu teikt, ka ne cenas Vācijā vai Čehijā ne tuvu nav tam, ka zirnekļus var tirgot uz svara. Atšķirīga ir mūsu pieeja šim jautājumam. ja Jūs, tā teikt zirnekļu tirgotāji, pārdodot vienu zirneklēnu (kuram ir bijuši divi un vairāk starpnieku ) gribat palikt bagāti, tad man Jūsu ir žel. Jā, es zirnekļus dāvinu ne tikai cilvēkiem, kas tos grib turēt, bet arī Zoodārziem, viena vienkārša iemesla pēc, es pats viņus pavairoju. Ja ir vēlme, varu uzdāvināt arī Tev, paaudzēsi, varēsi pārdot. Ja būsi ievērojis, tad man nekādas zirnekļu tirdzniecības reklāmas nav un vismaz gadu nav bijis, jo man pietiek domubiedru ar kuriem kontaktēju un sadarbojos, ne tikai Latvijā, jo kā pareizi Tu uzsver, visa pamatā ir cena.
Vienīgais lūgums pie Jums tirgotājiem ir tāds, ka nevajag pašiem muļķot pircējus un vienlaikus nomelnot mani. Ja tirgo zirnekli, kuram dzimums noteikts jau L6-L7 stadijā, tad kāpēc dzimums nav uzradīts L9 stadijai, kas ir daudz vieglāk, ņemot vēra, ka Jūs sevi pozicionējat, kā zirnekļu speciālistus. Atbilde protams ir gaužām vienkārša, jo zinot, ka tas ir tēviņš, labāk dzimumu neurādīt, jo tad šis zirneklis būs lētāks nekā dzimumu nezinot. Un pieņemot, ka Latvijā par zirnekļiem kaut ko "saprot" tikai Jūsu domu grupa, tā var darīt.
Nobeigumā gribēju Tev ieteikt vairāk papētīt citu valstu tirgu un tā īpatnības, un pakontaktēt ar šo valstu zirnekļu audzētājiem. Jebkurā valstī ir izplatītas zirnekļu sugas, kuras tur vienkāršais iedzīvotājs, visas pārējas sugas, sevišķi retās un dārgās tur kolekcionāri.

K kvezibuks 31.03.2015

Neesmu liels dravnieks - drīzāk tā - amatieris.

Taču teikšu, ka pēdējos četrus gadus (kopš mas tēvs ir par vecu savus stropus taisīt) esmu pircis stropus tikai no Gido. Pagājušā gada pavasarī gan "kāja paslidēja" - steigas dēļ izvēlējos citu meistaru, jo tas bija tuvāk un solījās piegādāt man stropu ātri un piegādāja ar bez kavējumiem un atrunām.

Taču jau rudenī atkal braucu pie Gido, jo jaunatrastais diplomētais galdnieks man bija pagatavojis stropu bez skrejas dēlīša, mazliet šķību, un cauri ventilācijas sieta acīm nāca cauri gan bites gan lapsenes. Ar šo stropu bija vairāk problēmu nekā ar jebkuru citu, ko atceros.

Savukārt to, ko atvedu no Gido nekad nevajaga pārtaisīt.

Kas attiecas uz reklāmām - spriežot pēc tā ko lasu, Gido sola vairāk nekā spēj, bet ja to zina tad vienkārši filtrējam informāciju un domājam līdzi. Vai nevienam nekad nav atvests spuvis apelsīns pasūtot e-maxima? Vai kāds siamnieks, kas būvē guļbūvi pats nebrauc mežā baļķus izvēlēties?

Stropi tiešām ir labi - iesaku ikvienam, kam ir laika pašam atbraukt pakaļ.

9 997711 17.05.2016

Samaksājām rēķinu 28.04.2016. preci bija jāpiegādā 5 darba dienu laikā, šodien jau 17.05.2016. uz telefonu neatbild un prece nav piegādāta. Uzņēmuma saimnieks strādā Bauskas pilocijā, kas ārpus darba krāpj cilvēkus. Ir gudrs neko nedara rakstiski. Esiet uzmanīgi.

9 997711 22.05.2016

Šodien saņēmām visu pasūtījumu.Neskatoties uz piegādes problēmām kvalitāte ļoti laba.

G Guntis Zeivots 06.09.2019

Esmu pircis stropus komplektaa un daljas atseviskji. Kvalitaate laba un arii piedaavaajums - nekraasoti vai kraasoti. Izveele mana.
Guntis no Ozolniekiem.