BETA - darbs

Lai cilvēki turpmāk neiekristu uz tādām darbavietām kā veikalu tīkls "BETA" izstāstīšu savu pieredzi. No sākuma strādāju par krāvēju, tad par miesnieku. Iesniedzu atlūgumu, jo redzēju, ka turpmāk šeit strādāt nav jēgas. 2 nedēļas atstrādāju. Kā krāvējam, man bija jāstrādā pat pēc 17.00 un vēlēšanās protams bija lai strādāju līdz 22.00 protams par velti. Kā miesniekam man līgumā tika uzrakstīts, ka es pasūtu galu. Veikala vadītāja pati pasūtīja gaļu, nerēķinoties ar pirktspēju. Teicu, ka vajag pasūtīt mazāk, bet neņēma vērā. Vadītājas atbilde, ka viņai viss vienalga. Vadītāja regulāri kopā ar maiņu vadītājām, baumoja, runāja rupjības un rupji izturējās pret strādniekiem. Arī dažas pārdevējas piekopa šādu darbības veidu un nelikās ne zinis par darba pienākumiem. Vadītāja un maiņas vadītājas izdabājot sliņķēm, viņu darba pienākumus uzkrāva tām pārdevējām, kas strādāja godprātīgi. Darba līgumi šeit tiek slēgti par 20 stundām nedēļā, bet strādā 40 stundas un vairāk. Vēl ir jautājums vai līgumi par 20 stundām nedēļā ir oficiāli? Ja ej atvaļnājumā, tad tev izmaksāto atvaļnājuma naudu atvilks no nākošās algas. Ja izdomāsi strādāt atvaļnājuma laikā būs priecīgi, bet naudu nemaksās. Ejot pēc aprēķina priekšnieks lika veikala vadītājai aiziet pie kases un izsist čeku par gandrīz 54 kg bojātas gaļas. Tad nu šī gala tika uzlikta par visaugstāko cenu 4 euro kg. Un tūlīt ar steigu lika veikt inkasāciju, lai noslēptu. Tika pateikts ka tā ir mana bojātā gala, kura arī jāiznes. Nekādu papīru man nedeva. Kad kopā ar krāvēju nesām galu uz konteineru, tad priekšnieks aizstājās priekšā durvīm un teica , lai nes kur grib. Izmaksāja loti mazu summu un būtu priecīgi, ja arī to varētu nozagt. Valsts un visatļautība ir noveduši cilvēkus nabadzībā. Praktiski cilvēki ir verdzībā. Kur ir juristi, nodokļu inspekcijas, darba drošības un citi. Cilvēki mēģina izdzīvot, lai varētu kaut ko samaksāt. Verdzība visos lielveikalos turpinās.
Ja Maxima tīklā bija devīze: Par visu padomāts.
Tad Betas tīklā ir: Nāc strādāt, mēs noteikti tevi apzagsim.

K

K kamitis1987 28.03.2014

Kas izdarīts, tas izdarīts. Nelepojos ar savu rīcību, bet katram jāsaprot kādas var būt sekas. TĀPĒC IZSAKU ATVAINOŠANOS.

K Kristine Bizmarite 13.12.2023

Žēl,ka daudz sliktu pieredžu.