Bērnu Klīniskā Universitātes Slimnīca - Edīte Kurmiņa

Bērnu slimnīcas Neatliekamās palīdzības nodaļā Torņkalnā sastapāmies ar bērnu ķirurga Edītes Kurmiņas un viņas asistentes neprofesionālu un necilvēcīgu rīcību. Tā vietā, lai nekavējoties veiktu bērna traumas apskati un sniegtu palīdzību, saņēmām pārmetumus, ka neesam gaidījuši precīzi norādītajā vietā, kas mums bija norādīta reģistrējoties. Tālākajā prosesā saņēmām pārmetumus, ka bērnu it kā esam atveduši novēloti. Vēlāk gan kaut kas tika darīts un bērnam tika plēsts nost piekaltušais apsējs, kad palūdzām to darīt saudzīgāk, samitrinot, nevis plēst ar visu ādu nost, saņēmām atbildi "Nejaucieties! Paši vainīgi ka neatvedāt bērnu agrāk!" Šādu attieksmi novēroju pirmo reizi kopš Padomju laikiem! Brīdinu uzmanīties no minētās bērnu ķirurģes!

P polinka-snezinka 05.05.2017

Edīte Kurmiņa - самый жестокий хирург, которого доводилось встречать, с живодерскими методами. Вчера довелось с ней повстречаться. Ребенок до сих пор отойти не может от ее осмотра. Люди, будьте внимательнее, и обходите стороной этого ЗЛОхирурга!