www.sudzibas.lv Autostāvvieta CP078-Anniņmuižas bulvāris 40A KD07 Līgumsodsnr.698367 Reģ. Nr. Kr4569 Škoda 02.10.2023 18:08

Autostāvvieta CP078-Anniņmuižas bulvāris 40A KD07 - Līgumsodsnr.698367 Reģ. Nr. Kr4569 Škoda 02.10.2023 18:08

Neievēroju, ka ieejot veikalā Rimi Anniņmuižas bulv,40a, tagad ir jāatzīmējas, biju veikalā tikai 15 min. , lai nopirktu skolai burtnīcas, ja sods netiks atcelts iesūdzēšu tiesībsargā, jo tāda bezkaunība par pirmo reizi, ir neadekvāta, cilvēktiesībās ir teikts, ka pirmo reiz ir brīdinājums un tad sods. Saprotu, ja tiešām es būtu izdarījusi apzinātu pārkāpumu, bet šoreiz izgāju no veikala brīdī, kad viņš sprauda logā to sodu un pēc tam fotografēja.

S sumup 06.10.2023

cilveku stulbumam nav robezu..shie visi city park.euro park utt pelna tik uz sodiem..vinji iiree to zemi..!maksaa zemes nodokli.utt...kas vinji labdari?..uzzimeeshu tev nesaprasham..tu iziiree pa 100 eiro no iipasnieka zemes plekiti pie maajas..uzliec shiltk ka bezmaksas drikst stundj staaveet tik..un seedi pie loga vaktee.kad kaads aizmirsius registreet laiku..un ja tajaa meenesii neviens nekluudiisies..tev tie 100 diro taapat jaamaksaa..un kaa tu domaa ja tagad vinji atcels sodus..kaa nopelniis? ko?.vai arii juus domaajat ka shie prieka peec maksaa iires naudu? un visiem atlaizh sodus? vislabaakie attaisnojumi--- es tik uz 2 min..es gruutniece..man berns.sajaucu auto nr...man veikala ceks utt😃.naivie..varat kaut nospraagt tajaa veikalaa sods buus jaamaksaa..suudzies kaut putinam.draudetaajs ..varu dereet.izblaustiisies te un samaksaas.lohs

S sumup 06.10.2023

un sodi ir akuraat tik lieli lai tu neskrietu suudzdeties..tak pats zini ka buus jaabrauc uz ptac.iezniegums.ja gribesi kasiitiez taalaak..suudzeeties tiesaa..tad tiesas nodeva ap 70 eiro..nu gribi veel kasiities ko?

RAMONA👀 06.10.2023

Ne visos pantos un ne par visiem pārkāpumiem pirmo reizi ir sods. Izskatās, ka ne tikai zīmes nemāk lasīt, bet arī likumus. Sagramsta te kko un skrien sūdzēties.

S sumup 07.10.2023

ir ir briidinaajums😃.tramvajaa ja nav biletes.kontrolieris nopietnu giimi vienmeer jautaa zakim..tu pirmo reizi bez biletes? ja zakis saka ka pirmo tad kontrolieris liekas mieraa😃

RAMONA👀 07.10.2023

Kas tas par cilvēktiesību likumu? Kurš pants?