www.sudzibas.lv Autoskola Ceļš ! Nekvalitatīvi un dārgi !

Autoskola Ceļš ! - Nekvalitatīvi un dārgi !

Sludinājumos par brīvu, bet mācību laikā visneiedomājāmākās izmaksas, man pat izlikās, ka liks maksāt par gaisa elpošanu klasē ! Sekretārs - īgns vīrietis, neiesaku !!!

E

P pareizais 13.06.2012

nejat, nekad un palidiet citiem kas grīb dabūt tiesibas, aturiet no šiem naudas atmazgatajiem,
neko neiemacīs bet apkrāps līdz pedejam,
braukšanas apmaciba saksies tikai tad kad instruktors parasktīs jums karti, tad varesiet katru braukšanu(braukšanas skolas eksamenu)vaditajam maksāt pa 20Ls un ar vienu, divām reizem tas pasākums nebeigsies.
ne protokolu, ne čeku, ne normalas adekvatas atieksmes pret kursantu.
Doma ka viņs ir varens un students ir nekas.

C celusatiksme 14.06.2012

Šādi pretendenti te arī raksta (skatīt video), paši nesaprotot, ka nav gatavi patstāvīgai dalībai ceļu satiksmē.

* *gatis 19.06.2012

"ne protokolu, ne čeku, ne normalas adekvatas atieksmes pret kursantu" - pilnigi piekritu, macijos tur - murgs

L lilo 29.06.2012

1. apmācība nekāda, pielīdzināma pašu spēkiem apgūtai grāmatiņai
2. par interaktīvajām tāfelēm un datorapmācību bija iespējams tikai izlasīt, kaut arī piedāvājumā bija minēta datorapmācība
3. eksāmenā speciāli iegāžm 99% varbūtība, ka no pirmās reizes nenoliksiet. Tas attiecas gan uz teoriju, gan uz braukšanu. No mūsu palielas grupas teoriju nenolika neviens cilvēks no pirmās reizes, tas gan par kaut ko liecina.
4. Pats neticēju, bet eksistē tomēr autoskolas, kam rūp mācību kvalitātem nevis statistika panākta ar naudas sūknēšanu kā ceļā. Protams, ka pēc 100 izliktiem ls par braukšanu skolā, csdd nobrauksi.
5. Serviss nekāds, kā runāt ar klientiem nevienam nav mācīts, autoskolas mērķis ir tikai ievilināt pēc iespējas vairāk cilvēku ar atlaidēm, bet tad sākas tik naudas maksāšanas par visu uzreiz, tad jums beidzas līgums un maksājiet tik vēl pus simtu, lai to pagarinātu vai arī atvadaties ar iemaksāto naudu.
6. Tas cilvēks, kas sēž merķeļa ielas ofisā ir īgns, neprofesionāls cilvēks, pie kura doties vispār maz gribas.

NEIESAKU.

p.s. viss labais, kas te ir rakstīts, ir pašas autoskolas darbs. Normālai autoskolai, kurai nav no kā baidīties vai kura ir par sevi pārliecināta, neskatās te un neatbild ar saviem "gudrajiem" komentāriem, kuros pat nav jēdzīgi nekas attaisnots un pamatots, bet bezjēdzīga reklāma.