www.sudzibas.lv Autoskola Ceļš ! Nekvalitatīvi un dārgi !

Autoskola Ceļš ! - Nekvalitatīvi un dārgi !

Sludinājumos par brīvu, bet mācību laikā visneiedomājāmākās izmaksas, man pat izlikās, ka liks maksāt par gaisa elpošanu klasē ! Sekretārs - īgns vīrietis, neiesaku !!!

E

M Mārtiņš 10.01.2010

Ko Tu tur gvelza, es tak redzu tavu IP, ja vispār pielec par ko ir runa, visi šitie teksti no viena nāk. Pats pabeidzu mācības tur, laba skola iesaku visiem, tu tak nevari nevienu "visneiedomajamāko izmaksu" piemēru patekt, jo nezini, tātad tu lej čugunu.

A Aleksandrs 10.01.2010

Skola laba, mācijos pie pasniedzēja M.Riekstiņa (pats mācos augstkolā), reāls augstkolas mācibspēks, iesaku visiem - nenožēlosiet, instruktors man bija D. Beļinovs - no ko var pateikt cilvēks tiešām savā aroda meistars.

E Edgars 10.01.2010

IP speciālists, kurš visu redz- Mārtiņš, ticamāk ir tas pats nīgrAIS Ceļa vecis, kurš piečakarē savus klientus, ha ha ha, smieklīgais ... Un tavs slavinātais mācību spēks, kā tur, Riekstiņš, CSDD mājas lapā uzrādās kā visai nesekmīgs pasniedzējs, ha ha ar 71 %, pūt tik savas pīlītes tālāk un pēti savus IP pa saviem sapņiem !!!

A Artis 21.01.2010

Esmu bijis pirmas divās lekcijās, patika, pasniedz interesanti ar piemēriem uz ekrāna, vari pats piedalīties, jo ir interaktīvā tāfele, tā, kā kvalitāte laba, runājot par cenām aizgajām divatā ar čomu un dabūjām atlaidi - abiem teorija par brīvu.

N Noriebāsjau 21.01.2010

Da beidz vienreiz pats sevi tur slavināt, bankrotējošais āksts ! Zin, smieklīgs izskaties, ...

A A ndris 24.01.2010

M. Riekstiņš tiešām labs pasniedzējs, interesanti pasniedz ar labiem piemēriem, skolai arī nekāda vaina

J Jānis V. 07.02.2010

Šaubīgs kaktu kantoris ! Neieteiktu gan !

S Sintija 12.11.2010

Kaktu kantoris noteikti! Zemas kvalitātes teorijas apmācība. Braukšanas instruktoram Beļinovam nepieciešama konsultācija pie psihoterapeita, māk tik kliegt un morāli sadragāt zemapziņu kursantam. Naudu nokāsa pamatīgi. Cekus neizniedza. Neiesaku nevienam! Neuzkeraties kipa uz atlaidēm, iestājoties pārmaksāsiet trīs kārtīgi.

K keyka 16.11.2010

Nevienam neiesaku šo autoskolu, kā jau te bija minēts - kaktu kantoris kur konkrēti kāš naudu. Kāda jēga tām viņu akcijām ja nev nekādas kvalitātes apmācība! Instruktori - nekam neder, tiešām iesaku meklēt kādu citu skolu, kur iegūt savas tiesības!

A Autoskola Ceļš 20.11.2010

Mēs - pirmā autoskola ar interaktīvām apmācības metodēm, apmācam visas kategorijas, kā arī profesionālos autovadītājus, pirmie akreditējām periodiskās apmācības programmu, tā, kā nedaudz sāk krist uz nerviem šie konkurentu nepatiesie apgalvojumi, zinātāji sapratīs par ko ir runa un par ko tas liecina.

A Autoskola Ceļš 20.11.2010

Sertifikātus Latvijā pirmie profesionāļi - saņēmuši tieši pie mums!
P.S. Tā kā turpmāk, lūdzu, objektīvu kritiku, nevis blēņas (tas tā maigi sakot).

I Ivetiņš 07.12.2010

Par čeku neizsniegšanu piekrītu, bet kur tad nav dubultās grāmatvedības šajos laikos!! Par instruktoru Denisu varu pateikt tikai to labāko. Nevienu reizi nepacēla balsi, kur nu vēl runāt par bļaušanu kā te dažs labs raksta. Deniss izskaidro pat vairākas reizes, ja nesaprot. Jā, ir prasīgs, bet tā jau nav morāles graušana. Viņa pacietību var vienkārši apbrīnot.. Katrā ziņā iesaku!!!

I Ilze Blondīne 15.12.2010

Lasu un brīnos - KO ir jāizdara, lai Instruktors Deniss sāktu kliegt?!? Es savā laikā rādīju tāāādu paraugdemonstrējumu meistarklasi, bet Instruktors nevienu reizi pat nepateica nevienu skarbu vārdu, par balss pacelšanu nemaz nerunājot. Viņa pacietība patiešām ir bezgalīga, mācot tādas blondīnes kā es. Joprojām viņu iesaku cilvēkiem, kas meklē mierīgu, saprotošu un labu instruktoru, kas tiešām strādā, nevis tikai vizinās blakus apmācāmajam. Pēc tam daudzi no viņiem ir teikuši man "paldies" par to, ka ieteicu šo lielisko Instruktoru. Mācīties pie Instruktora Denisa - tas ir to vērts!!! :)

E Elīna 18.07.2011

Pašlaik māsos auto skolā. Es varu teikt tikai to labāko. Pasniedzējs ir ļoti labs.

F faint 21.11.2011

Teorijas eksamens bija jaliek pirms pirmas palidzibas kursiem. neuzskatu ka tas ir normali.

L lillo 13.01.2012

Piekrītu negatīvajām atsauksmēm! Autoskolas "galvenā veča" attieksme pret klientu ir briesmīga!! Melo acīs skatīdamies. Tik tiešām neuzķerties uz atlaidēm -sanāks daudzkārt pārmaksāt. Labāk meklējiet kādu NORMĀLU skolu! Kāš naudu ka traks! Bet tā attieksme-šķiet, ka viņš uzskata visus citus par mēsliem un ir ļoti divkosīgs...
Skolu tā arī nepabeidzu. Un pirmo reiz liekot teorijas eksāmenu no 30!! cilvēkiem nenolika NEVIENS!!! Pēc tā var spriest arī par apmācības kvalitāti...

S smilen 27.02.2012

Mana pieredze - nopirku uz akciju teoriju, pasniedzēja diemžēl trāpijās dikti tramīga, jo bija pēc ilga pārtraukuma auditorijas priekšā, kā pati atzina. Pats teorijas kurss man likās nelietderīgs, jo grāmatiņu es varu arī mājās izlasīt, tamdēļ man nav jātērē laiks, un jālasa kopā ar vēl bariņu ļaužu. Principā teoriju iemācījos patstāvīgi, protams ar pirmo reizi nenoliku, un par katru nākamo jāmaksā 10 Ls par kuriem čeki netika izsniegti. Štrunts ar to, bet manuprāt godīgi ir ļaut mācībniekam bez maksas kārtot vairāk reizes, ja reiz tik liela daļa nenokārto, tad nevarētu būt, ka problēma ir tikai mūsos, bet arī pasniedzējā. Vai arī jaizvēlas labāki pasniedzēji. Šī uzņēmuma vadītājs ir diez gan augstos plauktos uzkāpis un labrāt noskatās uz visiem no augšas. Tāda rakstura cilvēks, ko padarīt?

Par braukšanu nemācēšu teikt, jo praktisko daļu pārgāju uz citu autoskolu, kur pretī ir atsaucīgs un laipns vadītājs, kā arī instrukotrs ir superīgs.

Kā jau parasti, vienam skola ir laba, otram slikta. Ja šī skola ir izaudzinājusi braukšanas meistarus, tad prieks par viņiem, bet man šī skola nelikās piemērota ne apmācības ziņā, ne arī attieksmes ziņā diemžēl.

Par naudas kāšanu, nu nevarētu teikt ka šausmīgi kāš naudu, mums bija jāsamaksā par braukšanas karti, par braukšanas eksāmenu uz priekšu un par 2 braukšanām iepriekš, līgumā tas ir rakstīts, nu tad ar to arī vajadzētu rēķināties. Vai arī neparaksti līgumu un ēj uz citu skolu. Vienīgi tā teorijas eksāmena maksa ir neadekvāta manuprāt.

Visā visumā, izvēloties autoskolu ir jāpievērš daudz niansēm uzmanība, nevajag ķert pirmo lēto piedāvājumu, var pamatīgi uzrauties.

J junemay 08.06.2012

Skolu neiesaku, ja vien negribat šķirties no prāvas naudas summas...
Visvairāk sarūgtināja, tas, ka par katru teorijas pārlikšanas reizi skolai jāmaksā 10ls, bet iekšējo braukšanas eksāmenu - 20ls, būtu jau labi to nolikt no pirmās reizes, bet še tev nu bija, kļūdas tiek izdomātas, paķertas gluži no zila gaisa...skaidri liek noprast, ka ar vienu, diviem vai pat ar trijiem iekšējiem braukšanas eksāmeniem pie parakstītas braukšanas kartes netikt, tātad uz CSDD arī nē.
Un ticiet man, CSDD braukšanas eksāmens ir pupu mizas, salīdzinot ar Ceļs eksāmenu, kurš ir jākārto ar BMW markas automašīnu, benzīnieku, atklāti sakot - sūdīgā stāvoklī...

N nekāds 12.06.2012

Man ir tā pati situācija, šodien izgāza 4. eksāmenu braukšanā.. un par katru maksāju 20Ls... Braucu ar to pašu sarkano BMW... Lai pieļautu kļūdu, Tu tiec provocēts tam.. šodien nolēmu mainīt skolu un likt eksāmenu citā... Garīgais uz nulli .. [slēpt]@

N negantais suns 12.06.2012

nīgrais Ceļa veci, - es tevi izķeršu tavā sarkanajā bmw un zobus izsitīšu par taviem jociņiem uz provokācijām, katrai mazai meitenei ir liela aizmugure. Žēl ka šodien nebiju Rīgā, aizietu uz tavu dzīvojamo ofisu un parunātu kas bija vai drīzāk būs!