autoskola Ceļš - autoskola Ceļš

Man pieredze slikta.Ļoti negodīga skola,speciāli liks šķēršļus lai Jūs tikai atstātu vairāk naudu,nevienam neiesaku un centīšos šo informāciju pavairot.Skolas eksāmeni jāliek vismaz 3reizes un tas viss maksā
teorija katru reizi 10ls,braukšana 20ls man pazīstami jau vairāki tādi nelaimīgie kā es,braukšanā speciāli iegāž.Instruktors teica ka gatavs kārtot eksāmenu,bet...maksā tik, jau atstāju 80ls un vēl nezinu kā beigsies
Domāju,ka varbūt tiešām esmu tāds nejēga uz ceļa,sarunāju instruktoru no citas autoskolas,lai pārliecinātos par savu braukšanas prasmi.Rezultāts-braucu labi! Nezinu ko lai tagad daru,tiesības vajag,bet visa nauda jau iztērēta.

R Raimonds21 23.03.2012

Tādu skolu dzirdu pirmo reizi. Nevajag skatīties tikai uz akcijām, vajag vispirms veikt izpēti, piemēram, apskati

N negantais suns 12.06.2012

Atriebies. Kad noliksi skolas eksāmenu, CSDD speciāli izgāzies, oi, kāda neslava autoskolai, un reitingi pagalam Vot dēļ principa.

Z zbz 07.07.2012

Guntis Vucins ir labs instruktors tai pašā autoskolā.
Pati šo skolu izgāju.

A Edijs kāš naudiņu tas gan...

G Giiiuuu 03.11.2012

Jā, patiešām.Viņiem intrese tikai nauda, neviss tas lai tu būtu gatavs dzīvei ceļa satiksmē!