www.sudzibas.lv autoskola Ceļš Apkalpošana, cenas

autoskola Ceļš - Apkalpošana, cenas

Līgumu noslēdz uz pus!! gadu, pēc termiņa iztecēšanas liek maksāt 30 Ls, lai atjaunotu to. Pirmajās nodarbībās jāmaksā 20 Ls par skolas eksāmenu, kuru pēc līguma beigām neatmaksā, ja neesi pagarinājis līgumu par 30Ls. Aizgāju uz citu skolu, kur mani piereģistrēja bez maksas un nevajadzēja kārtot nekādu skolas braukšanas eksāmenu, tas viss man izmaksāja 0.00 Ls, varu mierīgi doties uz CSDD.
Apkalpošana arī klibo, vadītājs neprot kontaktēties ar klientiem, ir sajūta, ka esi viņam parādā, neko lāgā nepaskaidro un gaida, ka tik Jūs ātrāk ietu prom. Teorētiskā apmācība arī klibo. Neiesaku šo autoskolu!

C celusatiksme 29.06.2012

Labāk paskatieties statistiku un tad rakstat.

G Giiiuuu 03.11.2012

Man arī bija tas pats, bet sameklēju tikai citu instruktoru un panācu lai paraksta man dokumentus.
Pēc tam CSDD noliku visu ar pirmo, un laurus par to plūca viņi, itkā es būtu pie viņiem visu tik labi iemācījusies.Bet īstenībā neko neiemācījos, tik nervus pazaudēju.