www.sudzibas.lv Autoport Brigadieris cietumnieks,slikts kolektīvs

Autoport - Brigadieris cietumnieks,slikts kolektīvs

Работал на автомойке в 2007 году летом. Отработал чуть больше недели. Бригадир раньше сидел в тюрьме. Имени и фамилии не помню. Устроился на работу на лето. Сначала сказали будет обучение. Кое как показали как мыть машины. Работники на мойке постоянно менялись. Во время обучения сказали, машины нужно мыть качественно без косяков. Очень плохо обучили. Постоянно подгоняли, что нужно быстрее работать. Коллектив очень плохой был, был еще работник который сидел в тюрьме. Машины мне не довали мыть. Те кто работают там давно брали машины себе на линию. Новичкам практически ничего не оставалось. За неделю там отработанные не полное рабочее время (5 часов в среднем) заработал 5-7латов. Конвеер из людей и недовольные бригадиры.
Strādāju Sita automazgātava vasara 2007 gada. Strādāju biskinj vairāk ka nedēļa nepilnu darba laiku (5 stundas diena apmēra) . Brigadieris agrāk sēdēja cietumā. Vārdu un uzvārdu es neatceras. Sakuma teica ka būs apmācība. Paradīja ļoti ātri ka mazgāt mašīnas. Strādnieki ļoti ātri mainījās darba vieta. Patstāvīgi brigadieris saki man ka vajag mazgāt mašīnu ātrāk. Kolektīvs ļoti slikts. Mašīnas man ne dot mazgāt, tāpēc ka divas cilvēki kuri strādāja ilgi ņem visas masiņas uz sava līnija mazgāt. Jauniešiem neko nesanāk ka gaidīt māsiņa kurus ņem citi cilvēki. Kovejeris no cilvēkiem un dusmīgi brigaderi kuriem viss nepatīk