www.sudzibas.lv Autoclick.lv Melo un krāpjas

Autoclick.lv - Melo un krāpjas

SIA autoclick / autoplacis
nopirku no viņiem opel insignia (4400 eur) , pārdevējs/īpašnieks teica, ka viss darba kārtībā un nekādu problēmu mašīnai neesot.
Braucot prom ārpus pilsētas sapratu, ka kautkas nav kārtībā ar ātrumkārbu.
Pēc nedēļas vairs nevarēju pabraukt ar to mašīnu, aizdzinu uz servisu, un servisā teica ātrumkārba galīgi beigta par remontu man paprasīja (2100 eur) + tam visam pa virsu autoelektriķis teica, ka esot sagrozīti iestatījumi mašīnai, un esot jāčipo pa jaunu. Tas vēl 500 eur maksājot

neiesaku tur neko pirkt nevienam, un neticēt nevienam vārdam kas nāk no pārdevēja mutes.

V

S sumup 25.09.2023

opel insignia 4400? tirgus cena ir augstaaka..gribeeji pa leeto?..taa dziivee nenotiek..vai nu maksaa apmeeram 6000 par insignia taa kaa vinja maksaa..nopirki pa leeto..ar defektu.viss logiski...nesaskatu kraapshanas faktu

A Andrejs Hivrichs 24.04.2024

Slēptie defekti tas ir trūkums. Neviena cilvēkā pienākumos neietilpst pārzināt katra modeļa un katras komplektācijas tirgus cenu. Tā ir viennozimīga krāpšana.