www.sudzibas.lv Astarte nafta Krāpšana, slikts serviss

Astarte Nafta - Krāpšana, slikts serviss

Labdien! Šodien 29.04.2024 pl. 08: 52 Astarte-Nafta iegādājos cigaretes un mik mak dražejas. Iedevu pārdevējai 20€ banknoti, bet viņa man izdeva 0.02 centus! Es viņai saku iedevu tak 20€ viņa man atbild uzgaidiet paskatīšos kamerās jo negribot kasi pārskaitīt! Sajūta kad neesmu viņai pirmais upuris kuru mēģināja apkrāpt! Beigās izdeva pareizu atlikumu! Stulbi ir nonākt šādā situācijā, jo čekā viņa man izsita kad it kā esmu iedevusi 5€, ja steigā nepamanītu un būtu aizgājusi prom, pēc laika diez vai spētu ko pierādīt. Esiet ļoti uzmanīgi!

30.04.2024

I

K Klavsjelgava 09.05.2024

Tīri cilvēciska kļūda, man pašam strādājot kasē reizi nedēļā šādi sanāk- cilvēkiem atvainojos, visi saprotoši, neesam jau roboti! Tieši Jūs Ilze neesat tik godprātīga, kad kavē aizņemtās naudas atmaksu un tad čīkstat ka redz kāda liela soda nauda! Cilvēki strādā dienu nakti šādos uzņēmumos un tikai tāpēc ka Jums ir kaut kāda sajūta ka visi jūs grib apčakarēt cilvēkam kas nostrādājis un pelnījis to pašu knapo aldziņu tagad tiek sodīts un ticis pie 30% mazākas algas, tieši dēļ šīs sūdzības, kaut kāds bezsakars! Jums taču naudu atdeva? Kamerās tak skatījāties? Diezgan nesaprotami likt tādu sūdzību šeit un priecāties par to ka kādam sačakarēta dzīve! Tādus kā Jūs dzīve nemīl!

K Klavsjelgava 09.05.2024