Apollo.lv - Reklāmas!

Apriebušās "bremzējošās" reklāmas portālā Apollo.lv!!!
Apnicis, ka katru reizi atverot Apollo.lv vai kādu ziņu, dators "uzkarās" uz pāris minūtēm (tehniskā konfigurācija normāla, Internet Explorer 8, jaunākais Flash Player).
Gribēju pajautāt, kurš tieši idiots liek un veido Flash reklāmas Apollo.lv portalā?! Varbūt vispirms patestējiet, cik kvalitatīvi izveidota tehniskā ziņā ir reklāma?
Uz doto brīdi "lieliska" ir Borjomi reklāma - to laikam taisījis vidusskolas pēdējās klases skolnieks un portālā ielicis kaut kāds nejēga!
P.S. Un ko nozīmē, ka mēģinot pieteikt problēmu, tā arī nevar izveido jaunu profilu un autorizēties Apollo.lv portālā?!

J

H Haralds 12.10.2011

gaidi ar maisu, ka kaads ko staastiis vai paskaidros.

J 13.10.2011

Jāni, ieej iekš datora iestatījumiem un uzstādi "nerādīt reklāmas". Man jau sev visas pazudušas :(((