KB LIZINGS - Krāpšana

Sveicināti, tāda problēma, vajadzēja auto darbam, ar to peļņu naudu, pamanījis sludinājumu opel Corsa pirmā iemaksa 200 euro, labi aizbraucis, apskatījos, mašīna iet, pie 200 euro jau bijis klāt, vēl 100 pat reģistrāciju, bet tas viss ir sīkums, paņēmis aizbraucis, nākošā dienā sācis tecēt eļļas spiediena datciks, labi nomainījis, gribējis mainīt eļļu pamanījis, eļļas panna iedzīta cita skrūve uz pa virsu uzsmērēt, ar kādu hermētiķi, atskrūvēt vairs nevar, par to noklusejusi, bet tas arī ir sīkums, servisa pacēluši mashinu, pamanījuši, lauztu uz divām pusse priekšējo stabilizatoru, ar tādu vainu pat braukt ir bīstami dzīvībai uz laba pagrieziena, tā var apgāzties uz sāniem, par to no klusējis, tālāk iet problēmas, paskatījos siksnu, drīz jau plīsis, pamanījis, tālāk vēl interesantāk, mašīna pazuduši ātrumi strādāt vairs nevaru, nopelnīt arī, kas to zin, vaina ir kulisai, vai nu dziļāk un dārgāk un viņš vēl grib, par to auto naudu, ar veselu kaudzi noklusētā problēmām, pats ir ļoti nelaipns un agresīvs, savā starpā ne sarunāt, nekāda gadījumā, neņemiet viņiem auto, tāpēc ka problēmas būs noslēptas, galvenais to auto pārdot, kas būs tālāk, ar cilvēku, galīgi neinteresē, kontaktu tālrunis kB līzings 28661111 reg numurs 40103258397 ja ir kāds labs cilvēks, būšu pateicīgs, par palīdzību un par to sia vajag ziņot tālāk pārdod auto, bīstamos braukšanai lauzts uz pusse priekšējais stabilizators ir bīstama lieta braukšanai, to nebiju, pat zinājis.

Z

Z Zenjok777 30.04.2024

Sia KB LĪZINGS 40103258397

I Ilze121212 30.04.2024

Sveiki! Bijām arī iegādājušies mašīnu līzingā! Kā izrādījās arī bija problēmas ar mašīnu! Gadījās nokavēt maksājumu 2 dienas soda nauda par katru kavēto dienu 50€ ārprāts! Esmu priecīga kad nomaksājām visu bet arī neiesaku šo kompāniju!

Z Zenjok777 30.04.2024

Ja tur tads ir,vajag,kaut ko izdomat,lai neviens to auto,pie vinam,nevaretu panemt un trapit,smaga situacija,lai sez ar saviem lizniem apkart,ar tuksu kabatu,pelna uz citu cilveka bedam,es tagad,pat darbos iziet nevaru,tik daudz remonta,par 2 nedelam.

S sumup 30.04.2024

zenjok..pilna riiga ar nabagiem.kuri nems tos auto no vinjiem.gribi normaalu auto? vismaz 2000 eiro vajag..un skaidraa..uzreiz.tev ir? nav
un taadu ir daudz..un ko tu gaidiji par 500 eiro veertu auto
apbriinoju kur rodas shitaadi lohi
ja nav naudas neviens uz parada tev nodos..saprati?

S sumup 30.04.2024

ja nevari atlauties auto.ved to bolt kotleti ar velo.kur probleema? gribeeji nahaljavu pelniit neieguldot naudu?