www.sudzibas.lv Anlat SIA Nevēlas maksāt un noslēgt līgumu krāpniecisks uzņēmums

Anlat SIA - Nevēlas maksāt un noslēgt līgumu krāpniecisks uzņēmums

Man bija sarežģīts klients, kuram bija programmētāji, kas negribēja maksāt avansu un neveica darbu, kā arī negribēja parakstīt līgumu, maksāt avansu un strādāt ar uzņēmumu, kas nevērtē citu cilvēku laiku un It speciālistu darbu.
Es maksāju par padarīto darbu un negrib samaksāt atbilstoši līgumam un noslēgt līgumu, kurā ir izklāstīti izstrādātāja pienākumi un tiesības, tādi darba devēji nemaksā noteiktu avansu, tādi darba devēji nemaksā tolka laiks tiks izmests veikala un kataloga vietnei nemaksā un nevēlas noslēgt līgumu nevēlas nekaunīgi nav noteikti. Es strādāju ar uzņēmumiem un uzņēmums arī ņem avansu un cilvēks negrib maksāt pat par paveikto darbu, kliedzot es atteicos bez līguma un bez avansa veikt vietni un veikalu par paldies ja izstrādātājiem nav žēl nervu un laika un nevērtē savu darbu un naudu jūs varat strādāt ar šo lielisko uzņēmumu. SIA «Anlat»

RAMONA👀 15.11.2023

Ogo, cik daudz palīgteikumu.

J JANIS MiHEEV 17.11.2023

nevēlas slēgt līgumu ar izpildītāju, lai samaksātu avansu par nenoteiktu pasūtījumu viņš vēlas tīmekļa vietni un veikalu, bet par pateicību nevēlas maksāt par izstrādes darbiem. Mēs visi ejam uz to pašu veikalu un mums visiem par visu ir jāmaksā, un kāda jēga strādāt ar IT?

J JANIS MiHEEV 17.11.2023

un viņš nosoda visus izstrādātājus un uzņēmumus rl un visus sliktos speciālistus, bet viņš ir labs cilvēks, un pārējie sajauc tos ar dubļiem, padarot programmētāju darbu mazvērtīgu un vēlas, lai programmētāji strādā ar zaudējumiem un spoiba.