www.sudzibas.lv Aloja Starkelsen Visatļautība darbā

Aloja Starkelsen - Visatļautība darbā

Šajā uzņēmumā notiek visatļautība, priekšniece Ilze Caune netiek galā ar darbaspēku. Tādi kadri kā /vārds izdzēsts/ regulāri katru nedēļu ierodāsa darbā pālī un viņiem neko nesaka.Tagad pat vakar, pirmdien šie kadri sāka dzert un to dara darba laikā, mierīgi, jo redziet viņus neviens nekontrolē, pārtikas ražotnē nekādas pārbaudes nenotiek, var darīt visu kas ienāk prātā.Būtu vēlams, lai komisija PVD tur ierodās un tad visi šie alkaši uzreiz tiktu atbrīvoti no amata.

R

T toUngenesDzerajs 19.12.2011

Tu vispirms iemācies pareizi rakstīt, skolā neesi gājis, ja dzīvo latvijā un ar pareizrakstību esi uz nulli. netaisi sev liekas problēmas.

T tautumeita 20.12.2011

Latvija ar lielo burtu jāraksta, lielā skolā gājēja un pašai tev jāmacās pareizrakstība ;)

V ValdisPersickis 21.12.2011

Vienas aktrises teātris!!!

Redz cik zemu var krist, kad Rīgas "dāmu" pasūta vietējais "SaulīšPuika"!!! :)

Tev laiks ārsēties!!! + priecājies, ka tevi vēl nemeklē Policija, kompānijas nomelnošanas sakarā!!!

ps. Es vadības vietā, nodeikti, šo "Dāmu" iesūdzētu tiesā!!!

D dinamits 29.12.2011

Ja tam kas sito rakstija, lai dievs stav klat!!! dolmaju ka smagi nozelos par
tadiem vardiem!!!

B bralens 18.02.2012

nu daži te izklausās tik gudri, tīri un perfekti kad ejot pa ielu virs galvas droši vien zelta riņķītis mirdz?nedzer, nepīpē, nepi . .s, padod tik viņiem iemeslu kādu apriet, aprunāt un paši laimīgi kad ir tik perfekti!nu prieks kad arī Ungurpilī ir kāda kustība, un pajoliņiem ir ko aprunāt un apspriest!Zigmund un pārējie vīri turaties Saulīšpuikas!un tie pareizie lai nemet ar akmeni citam ja pats neesi perfekts?Ungurpils rullē, liekat mīksto virsū tiem pareizajiem!Zigmund?Turies, cīnies kā vīrs, Kurzeme par Tevi!

V Vietējais 09.02.2019

Cilvēku nomelnošana.Nedrīkst vērtēt visus iedzīvotājus dēļdažiem indivīdiem.