www.sudzibas.lv Kness Baltic SIA Slikts serviss/ nekvalificēti darbinieki

Kness Baltic SIA - Slikts serviss/ nekvalificēti darbinieki

Personāla daļas profesionalitāte uzņēmumā SIA Kness Baltic ir apšaubāma. Personāla vadītāja uzaicina uz pārrunām, kurās mani 10 minūšu laikā iegāž un pazemo. Personāla daļa velti tērē citu cilvēku laiku, jo laikam savējā ir daudz brīva, lai gan varētu šo laiku iztērēt lietderīgāk , piemēram , iziet kvalifikācijas celšanas kursus.

Iesaku padomāt vai vēlaties strādāt uzņēmumā, kurā ukraiņu komanda/vadība ir augstprātīga un izskatās, ka pozitīvas emocijas viņiem principā nav iedzimtas.

Uzņēmums pastāv Latvijā ~ 7 mēnešus un šī ir jau 3 negatīvā atsauksme / sūdzība par uzņēmumu. Manuprāt, sākums diezgan švaks.

You rock , KNESS BALTIC SIA! 👎

A AnnaM1996 30.10.2023

Man bija tieši pretēja pieredze. Es piedalījos intervijā administratores amatam, un tā bija diezgan OK. 40 minūšu laikā runāju ar divām HR meitenēm un nepamanīju pazemojošos jautājumus vai skatienus. Manuprāt tā bija diezgan cilvēciska pieeja. Ar ukraiņu vadību nesaskaros, varbūt no vinu puses attieksme ir cita.

A AnnaM1996 30.10.2023

A AnnaM1996 31.10.2023

Man bija tieši pretēja pieredze ar KNESS BALTIC SIA. Es piedalījos intervijā administratores amatam, un tā bija diezgan OK. 40 minūšu laikā runāju ar divām HR meitenēm un nepamanīju pazemojošos jautājumus vai skatienus. Manuprāt tā bija diezgan cilvēciska pieeja. Ar ukraiņu vadību nesaskaros, varbūt no vinu puses attieksme ir cita.

A AnnaM1996 31.10.2023

S SIA KNESS Baltic 01.11.2023

SIA KNESS Baltic pateicas par atsauksmi, neskatoties uz to, ka tā ir negatīva. Mēs vienmēr cenšamies nodrošināt, lai mūsu kandidāti un darbinieki justos ērti un gūtu pozitīvu pieredzi mijiedarbībā ar mūsu uzņēmumu.

SIA KNESS Baltic ar cieņu un pateicību izturas pret visām darbinieku un kandidātu atsauksmēm, jo uzņēmuma mērķis ir veidot konstruktīvas, veselīgas, cieņpilnas attiecības ar visām sadarbībā ieinteresētajām pusēm, visos saskarsmes posmos. Esam starpkultūru uzņēmums, komanda ir viena no mūsu pamatvērtībām. Mēs novērtējam katru darbinieku un vienmēr rūpējamies par komfortabla mikroklimata izveidi. Mēs esam arī kompetenti un atbildīgi biznesa partneri, mums rūp efektīva mijiedarbība ar rezultāta garantiju. SIA KNESS Baltic komanda uz ģenerāllīguma nosacījumiem veiksmīgi uzbūvēja saules elektrostacijas ar kopējo jaudu 20,5 MW, kas jau šobrīd ražo elektroenerģiju Latvijas patērētājiem. Tas liecina par mūsu speciālistu profesionalitāti un pieredzi. Mūsu komandai ir ekspertu zināšanas un spēcīga inženiertehniskā kompetence atjaunojamās enerģijas nozarē.

Šādas komandas izveidošanas nopelns ir tieši mūsu personāla speciālistu darbs. Lai izveidotu komandu, SIA KNESS Baltic personāla speciālisti veica desmitiem interviju un atlasīja atbilstošus kandidātus gan operatīvajiem, gan administratīvajiem, gan vadošajiem amatiem.

Jūsu aprakstītā situācija ir pretrunā ar uzņēmuma politikām un procedūrām darbā ar personālu.
Ņemot vērā sūdzības nopietnību, lūdzam autoru pēc iespējas ātrāk sniegt sīkāku informāciju par notikušo, rakstot uz e-pasta adresi: [slēpt]@kness.energy

Mēs esam ieinteresēti izprast pašreizējo situāciju un veikt atbilstošus pasākumus, lai turpmāk izvairītos no kļūdaina viedokļa veidošanās kandidātu vidū par uzņēmumu. Nesazināšanas gadījumā, lai izskaidrotu situāciju, mēs uzskatīsim Jūsu atsauksmi par pārāk emocionālu reakciju uz iespējamu darba atteikumu.

Mēs novērtējam Jūsu laiku un uzmanību.

Ar cieņu,
Komanda SIA KNESS BALTIC