www.sudzibas.lv Alfor SIA operatores mumijas!!!!

Alfor SIA - operatores mumijas!!!!

ieskrienu saja zaale diezgan biezhi.bet kad gadas ienakt Julijas un Nadjas mainja jutos pazudis!riebigi atrasties mumiju zona!jutos kaa Imhoteps! operatores nekad nepiedavas kafiju, neuzsmaidis!kasiere vispar rupji izturas pret klientiem!gatava jebkura mirkli pasutit uz tris burtiem!parejas mainjas prieks ienakt-vispar pec laipnibas si zale atskiras no daudzam citam! Juris, MarikA, Julija, Tatjana-tiesam cilveki strada ar pilnu atdevi! vienmer smaidigi un loti laipni pret klientiem.prieks lieku reizi ieskriet uzspelet!Alfor!!!pieversat uzmanibu saviem darbiniekiem!

I

J Julija 05.01.2010

что-девушки лишний раз не дали или глазки не построили???? так уж увольте-не в бардэль попали!!!

X XXX 17.07.2010

Интересно кто это написал ..? Отдаёт мелочностью и не большим умом. Похоже таким образом человек вырастает в своих глазах ... Так вот - это ваше личное мнение, которое вы уж лучше бы оставили при себе :)))) Только такой микроб как вы может так написать о двух совершенно обычных девчонках, ведь похоже что их вина только в том, что вам не уделили особенного внимания, только напрашивается вопрос - А С КАКОЙ СТАТИ?????? В следующий раз пишите кто вы и каким царским титулом вы обладаете :)))))