www.sudzibas.lv Akcept Plus Neizmaksāta darba alga

Akcept Plus - Neizmaksāta darba alga

Neuzticieties Sia Akcept Plus un personīgi valdes loceklei Ingai Čaplinskai, ja viņa pārstāv citu uzņēmumu. Nodarbojas ar darbinieku sūtīšanu uz Eiropas valstīm, konkrēti Vāciju. Noslēgtajos darba līgumos netiek uzrādīta darba alga, tāpēc arī praktiski netiek maksāts, kaut gan tiek solīts maksāt daudz.

N

D deadpeople 27.10.2015

Zdrastvujte.Nesvazivajtesj s Firmoj Akceptplus, I s luboj drugoj arganizaciej gde ucastvuet Inga Caplinska.Rabotal u nejo prowlo polgoda zarplati dosihpor nevidel, svazj Inga poderzivaet atvecaet na sms no kormit obewanijami i zavtrawnim dnjom mesecami obmansctica i mowenica.ja i moi druzja, celovek 6 zdut deneg at nejo krovnozarabotanih v germanii no uvi ana vsjo prisvoila sebe i derzit abicnih rabotjag za lohov.nebudte glupimi i naivnimi kak mi, nesvazivajtesj, dvornikom v latvii zarabotaete bolwe cem u nejo.abewala esli stoto pojdjot netak v germanii zalozit v lambard svoi dragocenosti i procee imuwestvo scot rascitatca no nikakih dejstvij.karoce gavarja jazik u nejo podvazan i vnesnostj davercivaja no ona polnoe kidalo.magu astavitj nomer i nomera pocti socseti postradavsih s etaj firmi vse vsjo podtverdjat.daze nedumajte ludi.ja prilazu vse usilija stob ejo postavili na mesto a ejo firmu prikrili, i ejo posleduwie firmi meroprijatija biznes internetmagazin i td.vsjo eto obman.zasudim mawenicu!!!

K kada nozime 03.09.2016

Arī ir bijusi darīšana. Aizsūtīja uz Vāciju, darba nebij, pa mēnesi mājās atvedu 300 eiro.