AIZKRAUKLES SLIMNICA - GINEKOLOGA KABINETS

GINEKOLOGA KABINETA NEEKSISTE BET NAUDU IZKASH!!!
Man bija pieraksts uz 9 00 9 novembri, skatijos saraksta pie Vijas Bruzgules preti ir tuksums, paprasiju kura stava atrodas ginekologs registratura, man pateica otraja, bet es visur izmekleju un NEKUR NEESMU REDZEJUSI UZRAkstu ginekologs un darba laikus. NEEJIET PIE TIEM NAUDU IZKRAPEJIEM!!!

D

E Elločka 09.11.2011

Tu neesi normāla! Ja, kāda iemesla pēc tā uzraksta nav, tas nenozīmē, ka ginekologs nepieņem! Vienkārši, vajag pajautāt nevis uzreiz ķengāties! Kāds sakars ar naudas izkrāpējiem? Dr. Bruzgule ir ļoti jauka un Aizkraukles slimnīcai nav ne vainas!
Tu, glupā klačubāba!

K KING 09.11.2011

Elločka-supperigi:D klačubāba!haaaa

S Simona 10.11.2011

Vai tad Tu, zvanot, nepainteresējies, kurš stāvs, kurš kabinets? Varēji taču arī reģistratūrā pajautāt, un ja neatradi, tad varēji pavaicāt, lai tad Tevi pavada līdz tam kabinetam, paskaidrojot, ka pati atrast nevari.

L Linda 10.11.2011

Pilnīgas muļķības! Kabinets atrodas 2. stāvā. Ja nevarējāt atrast, varējāt uzjautāt jebkuram darbiniekam. Dr. Bruzgule ir ļoti ne tikai jauks cilvēks, bet brīnišķīgs speciālists.

W www 11.11.2011

Nē nu cirks!!! Tu ko idiote???!!! Un galvenais, ka citi vainīgi pie tava stulbuma pie psihiatra tev jāiet ne ginekologa!

E Egija 20.11.2011

Starp citu, šajā gadījumā, ja nav info. par darba laikiem tad ir tikušas pārkāptas pacientu tiesības. Ārstam ir jānorāda viss par pieņemšanu- kad un kā tiek pieņemts pacients.
Iedomājieties, ja kādai no, iepriekšējajām komentētājām, būtu tieši tajā brīdī vizīte pie dakteres un tiktu virinātas durvis uz priekšu un atpakaļ, Jūs būtu apmierināta?