www.sudzibas.lv AirBaltic Slikta apkalposana un attieksme!

AirBaltic - Slikta apkalposana un attieksme!

Vakar no rita atgriezos no Irija pec 2 menesu prombutnes.
Biju sev un savam delinam izvelejusies sim lidojumam AIR BALTIC un izdariju vislielako kludu ko tagad nozeloju.
Kad iegadajos bileti pieregistreju 2 somas, jo tomer celoju ar bernu un visa ka ir tik daudz-biju rekinajusies ar to, ka samaksats ir par 2 somam kurai katrai ieksa varbut pa 20kg, tadel sapirkos daudz ko lidzi, jo zinaju ka ta pat neparsniegsu noteito normu 40kg.
Ierados lidosta 8 no rita ar lielu prieku brienu uz registracijas pusi, uzlieku savu somu un berna celojumu gultinu uz svariem-kopa 34kg.prieka berzeju rokas, ka esmu tik forsi ieklavusies, bet tad man laipna damite, kas ieceko somas pazino-ka man ir parsvars 14 kg. Esmu soka saku skaidroties- kapec, par ko. Izradas, ka Airbaltic politika ir tada- per kaut 5 somas kopejais svars uz visam somam kopa nevar parsniegt 20kg. Iecekoju cemodanu, par celojumu gultu jaiet samaksat pie kases, ka par liekajiem kg. Pieeju pie kasem, kur sez 6 airbaltic darbinieki, noliku kviti un man pazino, ka par parsvaru jasamksa 130ls-par 1kg 10 ls. Esmu soka-saku man tadas nav-atbilde noraidosa-ja naudas nav tad atstaj savu gultu kur gribi, bet lidzi tu vinu nevari nemt.zvanu draugam-sis man atri parskaita naudinu uz karti-manu MAESTRO karti preti nenem-skrienu meklet bankomatu-iznemu naudu un samaksaju, bet soks protams pamatigs-100ls ne pa ko.sarunat ar neka neko nevareja- attieksme drausmiga-nirgasanas nenormala.Tapec versos pie visiem kas so izlasija, lai neikultos tada pasa keza ka es silti neiesaku celot ar AIR BALTIC.
Pedejie MUDZI un KRAPNIEKI.

Z

P Pramy lux 08.03.2011

slikya gan

H Haris 01.12.2011

Zane, nevajag ap.irst AirBaltic-es viņus izmantoju vairākus gadus
un ne jau tapēc, ka esmu latvietis,
bet tieši tapēc, ka man ar viņiem NEKAD nav bijušas bagāžas problēmas,
esmu vedis gan lielo koferi, kurs pat ir svēris pieļautos 32KG + vēl ģitāru cietajā keisā, kuru bez maksas paņem lielgabarīta bagāžā.
Tas viss tevis teiktais neiztur kritiku-
ja esi aita tad tāda arī paliksi-sadomājusies no sevis caca kaut ko!:D
Vispirms iemācies pasūtīt biļetes internetā!