www.sudzibas.lv AirBaltic Attieksme pret bērniem

AirBaltic - Attieksme pret bērniem

Lidojām reisā Monako-Rīga, BT696, kur mazās meitenes savā starpā spēlējās lidmašīnās ejā. Stjuartes vārdā Līga jau bija jaušama neapmierinātība, kad bērnu dēļ tika traucēta viņas eja...līdz vienā brīdī viņa sagrāba bērnus aiz rokas un paraustīja..Diemžēl arī mani nervi neizturēja un sāku uz viņas burtiski bļaut, uz ko bija atbilde, bērniem jāsēž ir savos krēslos...tik man ir jautājums, vai nu Līgai nav savu bērnu vai kas ir par problēmu, bet diemžēl bērni 3 stundas nesēž tā vienkārši krēslos....ļoti nelaipna attieksme pret bērniem un neiecietība...žēl, ka airbaltic strādā tik atsaucīga persona!

Atbilde no Air Baltic Support Pārstāvja atbilde 17.10.2016

Cienījamais pasažieri!

Pateicamies, ka esat informējusi mūs par Jūsu pieredzi mūsu lidojumos, kā arī, ka izteicāt savas domas par atgadījumu lidojuma laikā. Vēlamies paskaidrot, ka mēs noteikti ņemam vērā mūsu pasažieru sniegtos komentārus, ieskaitot par mūsu vismazākajiem ceļotājiem tāpēc turpināsim progresēt, lai veiktu uzlabojumus un paaugstinātu komfortu katram no mūsu pasažieriem! Ceram, ka sagaidīsim Jūs mūsu lidojumos atkal!

J

M Mikki 30.09.2016

Riebjas man šāda veida sūdzības un sievietes, kas bērnus ārā izstumt var, bet audzināt nemāk. Savaldi savus bērnus un paņem līdzi kādas krāsojamās grāmatas vai vienalga ko, lai bērniem nav jāskraida pa lidmašīnu apkārt! Stjuartēm ir jāstrādā un jāapkalpo citi lidotāji nevis tavi bērni jāucina.

D Dontkillmyvibe 30.09.2016

Nevajag taisīt bērnus, ja nejēdz pieskatīt. Varbūt savām sīkajām ļausi arī pasēdēt pilotam uz galvas? Lidmašīna nav bērnudārzs. Tikai bezatbildīgi vecāki ko tādu pieļauj. Neinteresē ne bērnu drošība, ne arī tas, ka sīkie traucē citiem cilvēkiem darīt savu darbu. Nākamreiz lido ar privāto lidmašīnu un netraucē citiem!!!

O Oskars1241 30.09.2016

Tev kas vainas?
Var normāli pajautāt/pateikt lai bērnu paņem pie sevis, vai vēl sazin ko, aiztikt sveša cilvēka bērnu & nedod dievs pielietot fizisku spēku (raustīt bērnu) ir nepieļaujami. Visu ir iespējams atrisināt bez neapmierinātības un nepieklājības.
Pašam nav bērnu, bet ļoti labi saprotu ka tāda attieksme ir nepieļaujama.

S swizz 30.09.2016

Oskaram savā ziņā var piekrist, tomēr ar kulturāliem un neizlaistiem bērniem , tāpat kā saprotošiem vecākiem šādas problēmas negadās. Vecāki laicīgi savu bērnu pieskata, Labāk pajautājiet stjuartei vai bērni drīkst paspēlēties, nevis sagaidiet aizrādījumus. Tāpat kā likums, nezināšana neatbrīvo no atbildības.
No otras puses, protams, bērnus aiztik nevajag, visu var paskaidrot.

J Jana05 30.09.2016

Tik smieklīgi:) Vēl viens gudrinieks!;)

S swizz 30.09.2016

Cienītā, ja Jūs nespējat jau sākumā problēmu pārrunāt un atrisināt , bet gaidat kad sakāpj un tad bļaujiet, tad Jums ir nervu problēmas, kas būtu jāārstē.
Šī nav normāla inteliģentu cilvēku attieksme, iemācieties risināt problēmas, nebūs ne jābļauj, ne jāsūdzas.

S swizz 30.09.2016

Tas par to repliku " vēl viens gudrinieks"

J Jana05 30.09.2016

paldies par ieteikumu, cienītais:)

E Edgpavl 30.09.2016

Jūs visticamāk esat tāda persona, kura sauc pēc veikala administratora lai noskaidrotu kādēļ strādā tikai viena kase. Jūsu viedokli nevienam nevajadzētu ņemt vērā

Sardele 01.10.2016

Iemācies rakstīt, Jana Krūmiņa. Otrkārt, lidmašīna nav bērnudārzs un jūs ar savām izlaistajām atvasēm tajā neatrodaties viena, nerunājot jau par to, ka pa eju parasti pārvietojas stjuartes un citi pasažieri - tā nav smilšu kaste jūsu bērniem. Gan jau jums tika vairākkārt jau par to aizrādīts, tikai to noklusējat. Kārtējā "māte", kura piedzemdējusi un tapēc tagad visai pasaulei jāaiztur elpa sajūsmā.

J Jana05 01.10.2016

Paldies visiem gudriniekiem, Brīnos kā nav žēl savu laiku tērēt...tāpat jūsu domas man ir tieši pie ....

J Jana05 01.10.2016

un ne Jūs tur bijāt, lai varētu spriest, kā bērni spēlējās vai bija smilškaste vai kas...tā kā audziniet savas atvases par kārtīgiem cilvēkiem, kas nevienam netraucē:) ha ha

K Kārpa1988 01.10.2016

Pievienošos visiem šīs sūdzības nolicējiem. Ja nevar bērnos audzināt normālas pieklājības normas, vai arī pati neprot publiskā vietā ar saviem bērniem izturēties adekvāti, tad prātīgākais, ko varētu izdarīt ir aiznest sevi uz glābējsilīti un tur iekrauties, gan jau pieņems arī pieaugušas sievietes bērna prātā :)

J Jana05 01.10.2016

Kārpa, tu biji lidojuma laikā un redzēji, cik adekvāti uzvedās bērni, lai vispār spriestu par šo tēmu un bērnu audzināšanu! Audziniet sevi un trenējiet savu prātu!:)

K Kārpa1988 01.10.2016

Man ir pedagoga izglītība, es tomēr uzskatu, ka varu spriest par bērnu audzināšanu, iemesls, kāpēc nevaru strādāt kā pedagogs (nebļausim par zemajām algām) ir vecāku visatļautība, kas VIENMĒR pēc manas pieredzes izpaužas pēc šīs formulas:
Vecākam ir vienalga, ko dara bērns, pats jau liels, utt iemesli --> bērni sadara kaut ko --> kāda trešā puse ir neapmierināta (piemēram skolotājs (es), stjuarte, policists utt) --> par to uzzina vecāki, kuriem šķietami ir vienalga par visu situāciju, bet ar vienmēr savu viedokli un kā lauvām jāmēģina nolikt visi, jo viņu bērns ir tas zelta gabaliņš.
Piedevām, ja visiem ir sēdvietas (nav gluži Rīgas satiksmes autobuss) tad tās būtu jaizmanto, kas būtu, ja pēkšņi lidmašīnai turbulence? Vai arī, ja nu gadījumā paklūp stjuarte aiz bērniem? Varbūt viņa ko nes rokā? Uzkritīs uz bērna un atkal māte būs dusmīga..

Sardele 01.10.2016

Burtiski pirms nedēļas lidojām. Salonā bija pilns ar ģimenēm, kurām bija bērni. Nekādu problēmu. Tādēļ nākošreiz, pirms vainot citus, sāciet ar sevi un viss būs kārtībā.

J Jana05 01.10.2016

Interesanti, kā tad pedagogs iesaka bērnu lidmašīnā uz trīs stundām nodarbināt?! Ņemsim vērā to, ka ne visi bērni ir lēnie divplākšņi...lasīt pasakas palīdzēs 15 min. piesprādzēt, lai bļauj un pārējie 150 cilv būs neapmierināti, jo tad atkal sliktā māte savam bērnam neprot aiztaisīt muti. Vārdsakot, pareizas atbildes te nav. Katram sava taisnība!

K Kārpa1988 01.10.2016

Nodarbināšana ir atkarīga no bērna vecuma, mūsdienu tendence ir iegrūst bērnam rokās planšeti vai telefonu. Bieži vien var vecāks kopā ar bērnu pievērsties kaut vai origami locīšanai, lasīšanai, krāsošanai, aizmirsta lieta ir arī sarunas, var klausīties mūziku, skatīties multenes uz iepriekš ieteiktajām viedierīcēm.

Sakiet lūdzu, ja pārvietojaties ar personīgo automašīnu un ir sastrēgums, kurš liek braukt ilgāk mājup, Jūs piesprādzētos bērnus arī palaižat uz ielas paskraidīt apkārt? Vai arī viņi tomēr ir kā savādāk nodarbināti?

J Jana05 01.10.2016

Ziniet-1,5 un 4 gadi. Vienmēr visi gudri pēc kara. Katram bērnam savs raksturs, gudri spriedelēt ir viens, būt noteiktā situācijā, pavisam cits. Lai izdodās miers un audzināšana. Paldies visiem par diskusiju!

Sardele 01.10.2016

Iedarbiniet savu iztēli. Jeb jums bērnībā visas rotaļlietas bija no koka un tās pašas pie grīdas pieskrūvētas?

C critical thinker 03.10.2016

varbūt nelidot bez īpašas vajadzības?

donna b 03.10.2016

Ja esi gatava lidot kaut kur 3 stundas, tad ari izdoma, ar ko nodarbinat bernus vai ka tos savaldit. Stuartem pilna lidmasina ar klientiem un visiem jaizpatik. Un nedod dievs aizradit Jums, ka vajag savakt savu bernu! Ak vai sausmas, emocionala un fiziska vardarbiba! Zinu pati, ar ko tas beidzas. Labakaja gadijuma mate vienkarsi nereage, sliktakaja sak ardities un braukt virsuu, neatkaribaa no tautibas uzvesties! (Tas gan neattiecas uz arzemnieku vecakiem, tiem kaut ka izdodas savus bernus vahtet un nomierinat). Esmu lidojusi gan 6 gan 8 stundas. Berni var blaustities, bet neskraida starp kresliem un vecaki kaut ka tos savalda. Tikai ne musu AirBaltic vai charter lidojumos!

G guls 04.10.2016

Žēl, ka šai sūdzībai nav kādas dislike pogas. Vispirms savas izlaistās atvases nevar savākt, bet pēc tam bezd sudzibas.lv. Piekritīšu visiem šīs sūdzības noliedzējiem - lidmašīna nav spēļu laukums. Mātei pašai ir jāizdomā, kā nodarbināt mazuli, lai nav šādu incidentu.

Piekrītu, ka aizskart svešus bērnus ir nelikumīgi, taču stjuartei ir jānodrošina drošība lidmašīnas salonā. Žēl, ka nevar reisa laikā tādas mātītes, kuras nepieskata savus bērnus vienkārši izsēdināt!

J JNS 21.07.2017

Bērniem lidmašīnā ir jāprot uzvesties. Man pašam ir divi, ar kuriem mēdzu lidot jau kopš viņi ir zīdaiņa vecumā un nekad nav bijušas problēmas. Ja bērni neprot uzvesties lidojuma laikā, tad tā ir vecāku vaina - ir jāaudzina atbildīga un pieklājīga uzvedība.
Bērni ir jānodarbina lidojuma laikā un ja izdodas radīt interesi par vietām un lietā, ko var redzēt pa logu (piemēram - spēle - kurš vairāk ieraudzīs garām lidojošās lidmašīnas), vai ģeogrāfijas spēli - atrodi redzamo vietu/pilsētu/upi.. kartē un nosauc to...
Lidmašīnas eja nav paredzēta rotaļām un vecāku pienākums būtu to izskaidrot bērniem.