www.sudzibas.lv Aglonas Alpi Kāzu pasākums

Aglonas Alpi - Kāzu pasākums

Manas kāzas notika 11.07.2015 Aglonas Alpos. Es pati iesaistījos plānošanā un sarunās ar saimnieci, Mihalīnu.Kas bija labi:- budžeta variants- daudz ēdama, pat izvēloties standarta ēdienkarti- viss ir tīrs un sakopts- saimniece atļāva uguņošanuKas nepatika:- Saimniecei Mihalīnai nav profesionālā un pieklājīga pieeja sarunās ar klientiem un organizācijā. Pirmkārt, trīs dienas pirms kāzu pasākuma atbraucām izrunāt vēlreiz ēdienkarti un apstiprināt viesu skaitu. Viņai bija jābrauc citās darīšanās un uz sarunām tika pieaicināta cita darbiniece. Tajā dienā palūdzām lai aprēķina gala ciparu un uz piektdienu (dienu pirms kāzām) būtu gatavs tas aprēķins. Tātad piektdien (dienu pirms kāzām) atbraucām un Mihalīna nekādu aprēķinu nebija sagatavojusi. BET, teica, ka jāpiemaksā 1 000 EUR papildus īre, par ko negāja runa sākotnēji. Mēs atteicāmies, jo īre, kas bija sarunāta sākotnēji un ir atzīmēta www, 3.5 EUR uz cilvēku (mēs bijām 32 pieaugušie + 4 bērni = max 126 EUR sanāk pēc cenu lapas) (protams, īre ir papildus nakšņošanai un galdam). Protams, saimniece sāka stāstu par to, ka viņa ar mums nodarbosies ar labdarību un būs zaudējumos. Tātad tajā brīdī nervi bija sabojāti visiem: man, līgavainim un manai mammai – tā, ka līgavainis jau gribēja pārcelt kāzas – jo pēc sarunas ar Mihalīnu dienu pirms kāzām likās, ka viss notiks pilnīgi drausmīgi.- Saimniecei Mihalīnai bija pateikts, kas būs 32 pieaugušie + 4 bērni. Pat bērnu vecums tikai pateiks. Bērniem nekas netika organizēts – piemēram, vienkārši krēsli + šķīvji. BET kāzu vakarā izrādījās, ka lielākajiem bērniem nav vietas. Saimniece Mihalīna sāka braukt virsū viesiem (latviski, kaut gan tie viesi pilnīgi neko nesaprata, jo bija no Anglijas). Kad mana mamma iegāja virtuvē palūgt papildus šķīvjus (nevis porcijas), saimniece Mihalīna viņu izmeta laukā, pasakot: “Idi von” (meties ārā).- Vakarā gaitā saimniece Mihalīna staigāja starp viesiem ar nepatīkamu sejas izteiksmi un slēdza ārā gaismas. - Saimniece Mihalīna neiedeva nevienam atslēgas no mājiņas, kur gulēs laulātais pāris. Tātad man pašai, divos naktī bija viņai jāzvana un jāprasa atslēgas.- No rīta saimniece Mihalīna teica runu, visu viesu priekšā, kad tie vēl ēda brokastis, ka viņai nomira nesen māsa un nav uz viņu te visu vainu likt, bet jāskatās pašiem sevī. ???Kas jāņem vērā:- Nekādus rotājumus zālei saimniece nepiedāvā, arī krēslu apvalkus- Laulāto mājiņa arī nav nekādā veidā izrotāta un liekas gultas tajā nav iznestas ārāTātad, ja vēlaties budžeta variantus, sabojātus nervus (manai mammai pēc tam bija jādzer antibiotiķi, jo sāka sāpēt kuņģis), tad droši izvēlaties šo vietu. Tomēr iesaku parakstīt līgumu, kur visi izcenojumi ir iekļauti, vai iepriekš vienoties par gala cenu.

M Marjana 19.07.2016

Saimniece ar gadiem nemainās...